Відеокарта MSI RTX 5070 12G GAMING TRIO OC (RTX 5070 12G GAMING TRIO OC) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2625 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 6144 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | MSI Mystic Light Sync |
| Габарити: | 338x140x50 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 28165 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 338 |
| Зайнятих слотів: | 2.5 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 250 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377303927 |
Відеокарта MSI RTX 5070 12G GAMING TRIO OC (RTX 5070 12G GAMING TRIO OC) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 245680NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 245680NEW
Гарантія: 36міс.
Весняний апгрейд плюс. Купуй відеокарту MSI та отримуй до 40€ поповнення гаманця Steam
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта MSI RTX 5070 12G GAMING TRIO OC створена для геймерів та користувачів, яким потрібна надійна віддача у 3D-застосунках та відеоіграх. Вона містить 12 ГБ відеопам'яті типу GDDR7 із 192-розрядною шиною, що гарантує швидке опрацювання графіки та зручний досвід роботи з високою роздільною здатністю. Зв'язок з материнською платою відбувається через інтерфейс PCI-E 5.0 x16, що забезпечує відмінну пропускну здатність.
Графічний процесор цієї версії 5070 дає відчутний приріст швидкості обробки зображення завдяки своїй архітектурі, вдосконаленій для трасування променів та ШІ-завдань. На практиці це помітно при запуску новітніх ігор із активованими світловими та тіньовими ефектами, коли кадрова частота зростає, а візуалізація стає більш правдоподібною.
Об'єм пам'яті у 12 ГБ дає змогу комфортно оперувати із великими текстурами та заплутаними 3D-сценами без відчутних затримок. У сьогоднішніх іграх це критично, коли застосовується висока роздільна здатність чи режим трасування променів, оскільки вони потребують значного простору відеопам'яті для збереження тимчасових даних.
Пам'ять типу GDDR7 вирізняється збільшеною пропускною здатністю, ніж попередні зразки, що дає змогу швидше переміщувати дані між графічним прискорювачем та його відеопам'яттю.
Окрема конструкція (дискретний форм-фактор) відеокарти передбачає її незалежний монтаж від центрального процесора, що усуває певні обмеження, притаманні інтегрованій графіці. Такий метод підвищує роботу в ресурсомістких програмах, оскільки відеокарта має власний обчислювальний блок та пам'ять, не розподіляючи ресурси з іншими частинами системи.
Ця конфігурація буде доречною для тих, хто прагне до високої частоти кадрів та чіткості зображення у новітніх іграх та при професійній обробці тривимірної графіки.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.