Відеокарта MSI RTX 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC (RTX 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2617 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 306х121х44 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 247 |
| Зайнятих слотів: | 2.2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377337618 |
Відеокарта MSI RTX 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC (RTX 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Код товару: 250014NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 250014NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта MSI RTX 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC розроблена для користувачів, яким потрібне потужне графічне рішення для геймінгу, праці з 3D-графікою чи відеомонтажу. Вона має 16 ГБ пам'яті GDDR7 та 128-бітну шину, що гарантує швидкий обмін даними та надійну роботу у сучасних програмах. Підтримка інтерфейсу PCI-E 5.0 x8 дає змогу задіяти карту з найновішими материнськими платами задля максимальної пропускної здатності.
Дана версія 5060 Ti — це актуальний графічний процесор, який підтримує апаратне прискорення трасування променів та технологій штучного інтелекту. У відеоіграх він дає змогу досягти вищої якості візуалізації з правдоподібними світловими ефектами, що особливо помітно у проєктах із залученням Ray Tracing.
Розмір пам'яті у 16 ГБ дає можливість завантажувати великі текстури та комплексні моделі без суттєвих затримок, що критично важливо під час використання сучасних ігор та професійного ПЗ для 3D-моделювання чи редагування відео. Завдяки такому обсягу відеокарта ефективніше працює в умовах багатозадачності, наприклад, одночасного стрімінгу геймплею без втрати потужності.
Пам'ять типу GDDR7 вирізняється вищою пропускною здатністю, ніж попередні версії, що дає змогу оперативніше пересилати великі масиви графічної інформації. На практиці це означає, що під час завантаження текстур високої чіткості чи обтяжливих шейдерів мінімальні затримки, а кадри відображаються більш стрімко.
Частота ядра у 2617 МГц свідчить про те, що графічний процесор здійснює понад два з половиною мільярди тактів щосекунди, що напряму відгукується на швидкість обробки графічних відомостей. У реальних ситуаціях це відчутно при запуску динамічних ігор чи промальовуванні багатоелементних 3D-сцен, де вкрай потрібна швидка відповідь відеокарти на зміни у зображенні.
Цей відеоадаптер чудово підійде для геймерів та фахівців, які займаються 3D-графікою й відеообробкою, гарантуючи стабільну роботу з громіздкими текстурами та хитромудрими сценами.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.