Відеокарта MSI RTX 4070 Ti SUPER 16GB SHADOW 3X OC (RTX 4070 Ti SUPER 16G SHADOW 3X OC) (GDDR6X, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) U1
Характеристики
| Стан товару | Новий U1 |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 4070 Ti Super |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6X |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2655 МГц |
| Частота пам'яті: | 21000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 8448 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 308x120x52 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ada Lovelace |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1a |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 32032 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 308 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Київ Херсонський |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 285 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS 3, NVIDIA Ada Lovelace, 4th Gen Tensor Cores, 3rd Gen RT Cores |
| Техпроцес | 5 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377215183 |
Відеокарта MSI RTX 4070 Ti SUPER 16GB SHADOW 3X OC (RTX 4070 Ti SUPER 16G SHADOW 3X OC) (GDDR6X, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) U1
Код товару: 242966NEWU1
Гарантія: 36міс.
Код товару: 242966NEWU1
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Роман
После чего она восстановлена или уценена ?
11.05.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зробіть замовлення, менеджер надасть відповіді на питання
16.05.2025
Відгуки (1)
Роман
После чего она восстановлена или уценена ?
11.05.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зробіть замовлення, менеджер надасть відповіді на питання
16.05.2025