Відеокарта MSI RTX 3090Ti 24Gb Gaming X Trio (RTX 3090 Ti GAMING X TRIO 24G) (GDDR6X, 384 bit, PCI-E 4.0 x16) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3090 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 24 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6X |
| Шина пам'яті: | 384 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 1920 МГц |
| Частота пам'яті: | 21000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 10496 |
| Підтримувані 3D API: | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 4.0 x16 |
| Інтерфейс HDMI/D-Port: | 1x HDMI 2.1, 3x DisplayPort 1.4a |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний |
| Технологія підсвічування: | MSI Mystic Light |
| Габарити: | 325x140x62 мм |
| Особливості: | Підтримка 4К, 8К, VR, NVlink |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| Довжина відеокарти, мм: | 325 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна реєстрації бренду: | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник: | Китай |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 450 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS |
| Технологія охолодження: | TORX FAN 4.0 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719072939977 |
Відеокарта MSI RTX 3090Ti 24Gb Gaming X Trio (RTX 3090 Ti GAMING X TRIO 24G) (GDDR6X, 384 bit, PCI-E 4.0 x16) FR
Код товару: 181579FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 181579FR
Гарантія: 6міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Глеб
Працює як очікувалось, заперечень немає. Доставлена була теж вчасно.
30.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
30.08.2023
Відгуки (1)
Глеб
Працює як очікувалось, заперечень немає. Доставлена була теж вчасно.
30.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
30.08.2023