Відеокарта MSI RTX 3080 10Gb Suprim X (GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G) (GDDR6X, 320 bit, PCI-E 4.0 x16) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3080 |
| Обсяг пам'яті: | 10 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6X |
| Шина пам'яті: | 320 bit |
| Додаткове живлення: | 3x8pin |
| Частота ядра: | 1920 МГц |
| Частота пам'яті: | 19000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 8704 |
| Підтримувані 3D API: | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 4.0 x16 |
| Інтерфейс HDMI/D-Port: | 1x HDMI 2.1a, 3x DisplayPort 1.4a |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний |
| Технологія підсвічування: | MSI Mystic Light |
| Габарити: | 336x140x61 мм |
| Особливості: | Підтримка 4k, 8k, VR |
| Колір: | Сіро-сріблястий |
| Довжина відеокарти, мм: | 336 |
| Зайнятих слотів: | 2.7 |
| Країна реєстрації бренду: | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник: | Китай |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 320 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Технологія охолодження: | TRI Froxr 2S |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719072813390 |
Відеокарта MSI RTX 3080 10Gb Suprim X (GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G) (GDDR6X, 320 bit, PCI-E 4.0 x16) FR
Код товару: 119191FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 119191FR
Гарантія: 6міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Влад Чайка
Є можливість для розгону, в роботі достатньо тиха, холодна, дійсно преміального рівня. На максимальних налаштюваннях в 4К погратись - ізі. Скористався послугою гаратованого трейд-іну протягом року, крута штука! Як надоїсть, заміню цю без проблем на іншу)
06.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
12.09.2023
Даня
Можна сказати нова карта, тільки дешевше) гарантійний термін пройшов, а вона працює як із коробки. Потужне охолодження, гарне підсвічування, з потенціалом для додаткового розгону. Велике дякую компх!
22.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
23.08.2023
Ярослав Крижанівський
Отримав відюху преміальної якості, нову на вигляд і по хорошій знижці! Працює без проблем і нарікань! Персонал привітний. Величезне дякую за вашу роботу для клієнтів, а не лише для себе!
20.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
21.08.2023
Відгуки (3)
Влад Чайка
Є можливість для розгону, в роботі достатньо тиха, холодна, дійсно преміального рівня. На максимальних налаштюваннях в 4К погратись - ізі. Скористався послугою гаратованого трейд-іну протягом року, крута штука! Як надоїсть, заміню цю без проблем на іншу)
06.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
12.09.2023
Даня
Можна сказати нова карта, тільки дешевше) гарантійний термін пройшов, а вона працює як із коробки. Потужне охолодження, гарне підсвічування, з потенціалом для додаткового розгону. Велике дякую компх!
22.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
23.08.2023
Ярослав Крижанівський
Отримав відюху преміальної якості, нову на вигляд і по хорошій знижці! Працює без проблем і нарікань! Персонал привітний. Величезне дякую за вашу роботу для клієнтів, а не лише для себе!
20.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
21.08.2023