Відеокарта MSI RTX 3080 10Gb Gaming Z TRIO 10G LHR (RTX 3080 GAMING Z TRIO 10G LHR) (GDDR6X, 320 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3080 |
| Обсяг пам'яті: | 10 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6X |
| Шина пам'яті: | 320 bit |
| Додаткове живлення: | 3x8pin |
| Частота ядра: | 1830 МГц |
| Частота пам'яті: | 19000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 8704 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | MSI Mystic Light Sync |
| Габарити: | 323x140x56 мм |
| Колір: | Сіро-сріблястий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Довжина відеокарти, мм: | 323 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна реєстрації бренду: | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Дніпро |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 320 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719072852160 |
Відеокарта MSI RTX 3080 10Gb Gaming Z TRIO 10G LHR (RTX 3080 GAMING Z TRIO 10G LHR) (GDDR6X, 320 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Код товару: 123790USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 123790USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Вадим Л.
часть 3
Щодо підставки для відеокарти, вона мені не здається дуже надійною, але все одно я її прикрутив. У комплекті йдуть дві гумові накладки для підставки, рекомендую їх використовувати. Проте краще замовити нормальну підставку, тому що зараз у мене там тупо шприц як тримач.
Всі ці температури в корпусі be quiet dx-500. У мене дві вертушки для виходу повітря зверху, дві спереду для входу повітря і одна для виходу ззаду. Всі по 140 мм. Моя плата мікро-АТХ, тому всі деталі дуже близько одна до одної. Я думаю, що з більшими платами температури можуть бути трохи нижчими.
Дуже добре що э запобіжники на живленні.
13.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо Вам за відгук.
28.04.2024
Вадим Л
часть 2
Щодо температур, вони в мене досить нормальні. У FurMark після 10 хвилин було 78 градусів, але після налаштування кулера стало 72. Але варто зазначити, що FurMark дуже навантажує карту і не завжди така температура буде в іграх. У Cyberpunk 2077 з RTX всього 62 градуси, коли граю на максимальних налаштуваннях (поки що граю на Full HD).
Також я зробив андервольтинг на всякий випадок. Мій процесор 2700X, який не до кінця розкриває потенціал відеокарти, що для мене було несподівано. Можливо, мені знадобиться 5600 хоча б.
13.03.2024
Відповісти
Вадим Л.
Я не купував відеокарту тут, але хочу поділитися своїм враженням про її роботу з 3D, бо тестів у іграх на ютубі вже так багато. Все ж таки, вона з легкістю впоралася з 4K Ambient Occlusion та Normal Map у мене в середньої складності сценах (AO на 1500 променів у Marmoset). Можливо, на складніших моделях це трошки займе більше часу, але це точно не буде на тому рівні, що було з моєю попередньою 1050 Ti.
Також немає ніяких проблем з текстуруванням у Substance Painter. Я працюю у 4K на налаштуванні 128 (дуже високий), але якщо додати багато генераторів та масок з текстурами через різні режими наложення, то картка, звісно, буде трошки повільніше обробляти інформацію. Тому я іноді переключаюсь на 2K, щоб уникнути затримок. Хоча я й не займався оптимізацією шарів, мене цікавило, наскільки швидко вийде загрузити пам'ять.
13.03.2024
Відповісти
Відгуки (3)
Вадим Л.
часть 3
Щодо підставки для відеокарти, вона мені не здається дуже надійною, але все одно я її прикрутив. У комплекті йдуть дві гумові накладки для підставки, рекомендую їх використовувати. Проте краще замовити нормальну підставку, тому що зараз у мене там тупо шприц як тримач.
Всі ці температури в корпусі be quiet dx-500. У мене дві вертушки для виходу повітря зверху, дві спереду для входу повітря і одна для виходу ззаду. Всі по 140 мм. Моя плата мікро-АТХ, тому всі деталі дуже близько одна до одної. Я думаю, що з більшими платами температури можуть бути трохи нижчими.
Дуже добре що э запобіжники на живленні.
13.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо Вам за відгук.
28.04.2024
Вадим Л
часть 2
Щодо температур, вони в мене досить нормальні. У FurMark після 10 хвилин було 78 градусів, але після налаштування кулера стало 72. Але варто зазначити, що FurMark дуже навантажує карту і не завжди така температура буде в іграх. У Cyberpunk 2077 з RTX всього 62 градуси, коли граю на максимальних налаштуваннях (поки що граю на Full HD).
Також я зробив андервольтинг на всякий випадок. Мій процесор 2700X, який не до кінця розкриває потенціал відеокарти, що для мене було несподівано. Можливо, мені знадобиться 5600 хоча б.
13.03.2024
Відповісти
Вадим Л.
Я не купував відеокарту тут, але хочу поділитися своїм враженням про її роботу з 3D, бо тестів у іграх на ютубі вже так багато. Все ж таки, вона з легкістю впоралася з 4K Ambient Occlusion та Normal Map у мене в середньої складності сценах (AO на 1500 променів у Marmoset). Можливо, на складніших моделях це трошки займе більше часу, але це точно не буде на тому рівні, що було з моєю попередньою 1050 Ti.
Також немає ніяких проблем з текстуруванням у Substance Painter. Я працюю у 4K на налаштуванні 128 (дуже високий), але якщо додати багато генераторів та масок з текстурами через різні режими наложення, то картка, звісно, буде трошки повільніше обробляти інформацію. Тому я іноді переключаюсь на 2K, щоб уникнути затримок. Хоча я й не займався оптимізацією шарів, мене цікавило, наскільки швидко вийде загрузити пам'ять.
13.03.2024
Відповісти