Відеокарта MSI RTX 3070 8Gb GAMING TRIO LHR (RTX 3070 GAMING TRIO) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3070 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1830 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 5888 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | MSI Mystic Light Sync |
| Габарити: | 323x140x56 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 21358 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 323 |
| Зайнятих слотів: | 2.7 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Київ Херсонський |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 7 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 220 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта MSI RTX 3070 8Gb GAMING TRIO LHR (RTX 3070 GAMING TRIO) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Код товару: 143418USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 143418USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна плата MSI RTX 3070 8Gb GAMING TRIO LHR — це складова частина для персонального комп'ютера середньо-високого рівня, яка ідеально підходить для геймерів і тих, хто займається графічним чи відеомонтажем. Вона має 8 ГБ пам'яті GDDR6 із 256-розрядною шиною, що гарантує надійну роботу в актуальних іграх та завданнях візуалізації. Сумісність із PCI-E 4.0 забезпечує швидкий обмін даними з центральним процесором, що є критичним для виконання вимогливих операцій.
Розмір відеопам'яті у 8 ГБ встановлює межу того, скільки текстур, тривимірних моделей та кадрів графічний адаптер може обробляти безпосередньо, не залучаючи оперативну пам'ять системи, що суттєво позначиться на швидкості рендерингу як у розвагах, так і у професійних застосунках.
Наявність двох 8-контактних портів для додаткового живлення дає змогу відеокарті споживати до 300 Вт енергії, що є обов'язковим для забезпечення стабільності під значним тиском. Це особливо актуально протягом тривалих ігрових сесій або при обробці складних графічних макетів, коли живлення лише від слоту PCI-E є недостатнім.
Примусове охолодження за допомогою кулера гарантує дієве скидання теплової енергії з графічного процесора під час значних навантажень. Завдяки роботі вентиляторів, температура графічного чіпа утримується на позначці, яка усуває ризик тротлінгу — падіння швидкодії через надмірний нагрів.
Рівень споживання енергії у 220 Вт вказує на те, скільки електроенергії відеокарта потребує у робочому режимі, що впливає на загальне споживання ресурсу системи. При рутинних процесах, як-от перегляд медіа чи робота з документами, цей показник буде меншим, але під час відеоігор чи рендерингу він наближається до пікової позначки.
Дана модель буде доречною для геймерів та фахівців, які цінують незмінну продуктивність у вимогливих графічних сценаріях.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.