Відеокарта MSI RTX 3060 12Gb Gaming Z TRIO LHR (RTX 3060 GAMING Z TRIO 12G) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3060 |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1852 МГц |
| Частота пам'яті: | 15000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3584 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | MSI Mystic Light Sync |
| Габарити: | 323x140x56 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 16618 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 323 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 170 Вт |
| Текстурних блоків | 112 |
| Технології: | NVIDIA DLSS 3 |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719072835019 |
Відеокарта MSI RTX 3060 12Gb Gaming Z TRIO LHR (RTX 3060 GAMING Z TRIO 12G) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 134165USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 134165USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Володимир
Прийшла, однак в звичайній коробці з вашою стрічкою, хоча на фото є коробка, це якось ну таке не дуже в думці,
05.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня . Нам прикро що ми доставили Вам незручності . На жаль в нашому б.в асортименті не завжди є коробка . На фото прирендерені фото з сайту виробника . По б.в товару рекомендуємо уточнювати інформацію у менеджера з продажу .
09.04.2024
Влад
Могу ли я обменять свою видеокарту на эту с помощью trade-in?
20.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, звичайно, https://compx.ua/trade-in/ перейдіть за посиланням та заповніть форму.
01.10.2023
Влад
А что значит б/у? Она в майнинге была или поломка какаято?
17.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
19.09.2023
Відгуки (3)
Володимир
Прийшла, однак в звичайній коробці з вашою стрічкою, хоча на фото є коробка, це якось ну таке не дуже в думці,
05.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня . Нам прикро що ми доставили Вам незручності . На жаль в нашому б.в асортименті не завжди є коробка . На фото прирендерені фото з сайту виробника . По б.в товару рекомендуємо уточнювати інформацію у менеджера з продажу .
09.04.2024
Влад
Могу ли я обменять свою видеокарту на эту с помощью trade-in?
20.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, звичайно, https://compx.ua/trade-in/ перейдіть за посиланням та заповніть форму.
01.10.2023
Влад
А что значит б/у? Она в майнинге была или поломка какаято?
17.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
19.09.2023