Відеокарта MSI RTX 3050 8GB VENTUS 2X XS WHITE OC (RTX 3050 VENTUS 2X XS WH 8G OC) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3050 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin |
| Частота ядра: | 1807 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x8 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 205x112x45 мм |
| Колір: | Білий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 1 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere / GA107 / |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 12770 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 205 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 115 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, 3th Gen Tensor Cores, 2rd Gen RT Cores, NVIDIA Ansel, NVIDIA FreeStyle, NVIDIA ShadowPlay |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377249430 |
Відеокарта MSI RTX 3050 8GB VENTUS 2X XS WHITE OC (RTX 3050 VENTUS 2X XS WH 8G OC) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0 x8)
Код товару: 244725NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 244725NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна плата MSI RTX 3050 8GB VENTUS 2X XS WHITE OC — це складова частина середнього сегменту, розроблена для комп'ютерних розваг та завдань, де потрібна графічна потужність. Вона комплектується 8 ГБ пам'яті типу GDDR6 та 128-бітною шиною, що гарантує приємний досвід у новітніх іграх у роздільній здатності Full HD, а також базову обробку відео чи створення 3D-моделей. Зв'язок із процесором здійснюється через інтерфейс PCI-E 4.0 x8, що забезпечує швидку передачу даних.
Вісім гігабайт графічної пам'яті дають змогу зберігати значні обсяги текстур та інформації, що прямо позначається на деталізації картинки у відеоіграх та професійних графічних програмах. Під час запуску ігор у Full HD це сприяє рівномірному відображенню без помітних просідань через дефіцит пам'яті.
Наявність єдиного 6-пінового конектора для живлення свідчить про те, що відеокарта отримує додаткову енергію прямо від блока живлення, що дає змогу їй функціонувати надійно під збільшеними вимогами.
Примусове охолодження за допомогою вентилятора гарантує стабільну циркуляцію повітря крізь радіатор, сприяючи ефективному тепловідведенню від графічного чипа. Завдяки цьому, тепловий режим відеоадаптера залишається в межах норми навіть під час тривалих ігрових сесій чи інтенсивних обчислювальних завдань, мінімізуючи ймовірність теплового уповільнення та втрати потужності.
Рівень споживання енергії у 115 Вт прямо корелює з енерговитратами системи та її тепловиділенням під навантаженням. На практиці це означає, що блок живлення не вимагає надмірної потужності, що зменшує загальне енергоспоживання ПК і, як наслідок, рахунки за електроенергію.
Цей графічний прискорювач буде гарним вибором для геймерів та користувачів, яким потрібна зважена швидкодія для розваг у Full HD та нескладних графічних завдань.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.