Відеокарта MSI RTX 3050 8GB VENTUS 2X XS OC (RTX 3050 VENTUS 2X XS 8G OC) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3050 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1777 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 205x112x45 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Довжина відеокарти, мм: | 235 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, 3th Gen Tensor Cores, 2rd Gen RT Cores, NVIDIA Ansel, NVIDIA FreeStyle, NVIDIA ShadowPlay |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377084796 |
Відеокарта MSI RTX 3050 8GB VENTUS 2X XS OC (RTX 3050 VENTUS 2X XS 8G OC) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0 x16)
Код товару: 221165NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 221165NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна плата MSI RTX 3050 8GB Ventus 2X XS OC — це складова частина середньої ланки для комп'ютерів, яка пасує для відеоігор, завдань з графічною обробкою та мультимедійного контенту. Вона містить 8 ГБ оперативної пам'яті GDDR6 з 128-бітною шиною, що гарантує достатній рівень пропускної здатності для актуальних ігор у роздільній здатності Full HD. Сумісність з інтерфейсом PCI-E 4.0 x16 дає змогу ефективно комунікувати з материнською платою, мінімізуючи затримки.
Розмір відеобуфера у 8 ГБ дає змогу зберігати суттєвий обсяг текстур та даних, задіяних під час побудови зображень у віртуальних світах чи графічних застосунках. Це стає особливо помітним тоді, коли задіяні ігри, що потребують завантаження значних масивів даних, приміром, великі відкриті простори чи проєкти із високою деталізацією.
Наявність додаткового енергоспоживання через один 8-піновий конектор підтримує надійне надходження живлення, потрібного для функціонування відеоприскорювача під значним завантаженням. Це критично цінно при активізації вимогливих ігрових сесій або під час тривалого рендерингу, коли споживання енергії може перевищити можливості, які надає слот PCI-E.
Примусове охолодження за допомогою кулера гарантує дієве скидання тепла з графічного чипа під час значних навантажень, як-от комп'ютерні забавки чи відеомонтаж. Вентилятор утримує помірну температуру, унеможливлюючи тротлінг – падіння швидкодії через перегрівання.
Потрібна енергія у 130 Вт окреслює обсяг струму, який споживає відеокарта під час функціонування, що прямо відбивається на вимогах до блока живлення та сукупній енергоощадності системи.
Ця модель підійде для любителів ігор та професіоналів, які створюють контент, бажаючи отримати рівновагу потужності у роздільній здатності Full HD без надмірного нагрівання.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.