Відеокарта MSI GTX 1080Ti 11Gb Gaming X (GTX 1080 TI GAMING X 11G) (GDDR5X, 352 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1080 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 11 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5X |
| Шина пам'яті: | 352 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1683 МГц |
| Частота пам'яті: | 11124 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3584 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 700 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | MSI Mystic Light Sync |
| Габарити: | 290x140x51 мм |
| Колір: | Чорно-червоний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 14215 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 290 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 250 Вт |
| Текстурних блоків | 224 |
| Техпроцес | 16 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта MSI GTX 1080Ti 11Gb Gaming X (GTX 1080 TI GAMING X 11G) (GDDR5X, 352 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 111391USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 111391USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (18)
Соловьев Глеб Олегович
Всё супер берите не пожалеете
18.06.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
25.06.2025
Олиховский Ростислав
Всегда думал а кто написывает отзывы?!
А сейчас сам сижу и накидываю отличному магазину и профессионалом своего дела.
Купил MSI 1080ti gaming x, всё офигенно пришла в вовремя коробка бумаги диск с правами чек и красатулька 1080ti на вид просто шоколадка аккуратная красивая как новая,по работе её без комментариев больше 60 в пике не наблюдалось а я играю в кс2 кулера четкие тихие в общем рекомендую 10000000% особенно если у вас рх 580 как у меня была до этого как я с ней намучился.
Если покупать б/у комплектующие к ПК то только в этом магазине знаю что проверенный товар и обслужин уверен что не сломается на следующий день и что особенно важно без обмана качество безупречное.
Спасибо за внимание.
Всем удачных покупок.
01.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо раді бачити Вас і наступного разу, звертайтесь.
01.07.2024
Кіріл
Відеокарта в чудовому стані , більше 63 градусів не гріється , працює добре
20.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, нехай товар слугує Вам довго та якісно.
20.06.2024
Евгений
Хотел брать б/у с рук, там цены около 6 тыс. Потом вспомнил опыт покупки на вторичке, и решил переплатить, т. к. тут ребята дают гарантию (надеюсь). Сослепу добавил еще +1 месяц гарантии - пусть будет, мало ли. Заказал в воскресенье вечером, перезвонили с утра в понедельник, сегодня вторник - она у меня. Сама видеокарта чистенькая, даже половина заглушек была на месте. Мне пришел полный комплект - коробка с пенопластом, все бумажки с диском запечатанные, чек. Сейчас гружу ее stable diffusion на XL моделях, DAZом и блендером - максимум нагрел до 71 градуса. Вопросов по карте не имею, кулеры тихие, дросселей не слышу. Переехал с 1070 не Ti. Доволен.
07.05.2024
Відповісти
Габріель
Відеокарта просто супер!! Приїхала за два дні. Температури 55-60 чіп а хотспот 70. Дуже топова відеокарта!!
08.01.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
07.02.2024
MSI GTX 1080Ti 11Gb Gaming X — це графічний адаптер класу high-end, що стане догоді вибагливим геймерам та фахівцям, які займаються 3D-моделюванням чи відеомонтажем. Вона обладнана 11 ГБ відеопам’яті типу GDDR5X та 352-бітною шиною, що забезпечує високу пропускну здатність для складних ігор та програм. Інтерфейс PCI-E v3.0 сумісний із більшістю сучасних материнських плат.
Наявність 11 ГБ відеопам'яті дозволяє завантажувати об'ємні текстури та складні сцени без зниження швидкодії. Це особливо помітно під час роботи з іграми у високій чіткості, скажімо, 4K, коли одночасно потрібна значна кількість відеоданих.
Наявність пари 8-пінових конекторів живлення свідчить про те, що відеокарта отримує додаткову потужність понад стандартні 75 Вт від слоту PCI-E, що критично для стабільності під суттєвим навантаженням.
Максимальна роздільна здатність 7680x4320 означає підтримку відео у форматі 8K, що вчетверо більше за кількість пікселів у 4K. Це є важливим для користувачів, які працюють із надзвичайно деталізованим зображенням або дивляться контент на великих дисплеях.
Споживана потужність у 250 Вт вказує на те, що графічний прискорювач потребує достатньо енергії для надійної роботи під значним тиском. Це необхідно враховувати при підборі блоку живлення, особливо якщо в системі планується задіяти інші компоненти з високим енергоспоживанням.
Цей відеоадаптер ідеально підходить геймерам та фахівцям, які працюють із 3D-графікою або відео у високій роздільній здатності.
Відгуки (18)
Соловьев Глеб Олегович
Всё супер берите не пожалеете
18.06.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
25.06.2025
Олиховский Ростислав
Всегда думал а кто написывает отзывы?!
А сейчас сам сижу и накидываю отличному магазину и профессионалом своего дела.
Купил MSI 1080ti gaming x, всё офигенно пришла в вовремя коробка бумаги диск с правами чек и красатулька 1080ti на вид просто шоколадка аккуратная красивая как новая,по работе её без комментариев больше 60 в пике не наблюдалось а я играю в кс2 кулера четкие тихие в общем рекомендую 10000000% особенно если у вас рх 580 как у меня была до этого как я с ней намучился.
Если покупать б/у комплектующие к ПК то только в этом магазине знаю что проверенный товар и обслужин уверен что не сломается на следующий день и что особенно важно без обмана качество безупречное.
Спасибо за внимание.
Всем удачных покупок.
01.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо раді бачити Вас і наступного разу, звертайтесь.
01.07.2024
Кіріл
Відеокарта в чудовому стані , більше 63 градусів не гріється , працює добре
20.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, нехай товар слугує Вам довго та якісно.
20.06.2024
Евгений
Хотел брать б/у с рук, там цены около 6 тыс. Потом вспомнил опыт покупки на вторичке, и решил переплатить, т. к. тут ребята дают гарантию (надеюсь). Сослепу добавил еще +1 месяц гарантии - пусть будет, мало ли. Заказал в воскресенье вечером, перезвонили с утра в понедельник, сегодня вторник - она у меня. Сама видеокарта чистенькая, даже половина заглушек была на месте. Мне пришел полный комплект - коробка с пенопластом, все бумажки с диском запечатанные, чек. Сейчас гружу ее stable diffusion на XL моделях, DAZом и блендером - максимум нагрел до 71 градуса. Вопросов по карте не имею, кулеры тихие, дросселей не слышу. Переехал с 1070 не Ti. Доволен.
07.05.2024
Відповісти
Габріель
Відеокарта просто супер!! Приїхала за два дні. Температури 55-60 чіп а хотспот 70. Дуже топова відеокарта!!
08.01.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
07.02.2024