Відеокарта MSI GTX 1080 8GB AERO (GTX 1080 AERO 8G) (GDDR5X, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1080 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5X |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1771 МГц |
| Частота пам'яті: | 10010 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Підтримувані 3D API: | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 700 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Інтерфейс HDMI/D-Port: | 1x HDMI, 3x DisplayPort |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 1 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний |
| Технологія підсвічування: | MSI Mystic Light |
| Габарити: | 267x111 мм |
| Особливості: | Підтримка 4k, 8k, VR |
| Колір: | Чорно-білий |
| Довжина відеокарти, мм: | 267 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Технології: | NVIDIA Ansel, NVIDIA GPU Boost 3.0, EVGA iCX Technology, Built for EVGA Precision XOC |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта MSI GTX 1080 8GB AERO (GTX 1080 AERO 8G) (GDDR5X, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 173353USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 173353USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноДоставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.