Відеокарта MSI GTX 1070 8Gb Gaming X (GTX 1070 GAMING X 8G) (GDDR5, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1070 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin, 1x8pin |
| Частота ядра: | 1797 МГц |
| Частота пам'яті: | 8108 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1920 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | MSI Mystic Light Sync |
| Габарити: | 279x140x42 мм |
| Колір: | Чорно-червоний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 11317 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 279 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Івано-Франківськ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 150 Вт |
| Текстурних блоків | 120 |
| Техпроцес | 16 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта MSI GTX 1070 8Gb Gaming X (GTX 1070 GAMING X 8G) (GDDR5, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 100579USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 100579USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (9)
Сергій
Приййшла в коробці, не гріється, у фурмарк макс.75,в іграх 60-68,не шумить.
12.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
13.10.2023
Роман
З відеокарту все в порядку? Скільки часу пропрацює. Була використана у майнингу?
26.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
03.10.2023
Илья Гончаренко
Карта использовалась в майнинге?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Илья Гончаренко. Так, використовувалась. Відеокарта має статус Б/В.
Богдан
Підкажіть будь ласка хтось, чи можна з ходу без всяких перехідників підключити цю відеокарту до блока живлення Zallman wattbit 600w 83+ ??? Я просто хочу в ближчому майбутньому купити у вас відеокарту і дізнаюсь чи підійде це залізо, або дивитися другі відеокарти 1070 без доп. живлення.
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Богдан. Так, можна.
Дмитро
Добрий день! Материнська плата GA-Z68M-D2H блок живлення CHIEFTEC 700W підійде Видеокарта MSI GTX 1070 8Gb Дякую!
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Дмитро. Підійдею
Відгуки (9)
Сергій
Приййшла в коробці, не гріється, у фурмарк макс.75,в іграх 60-68,не шумить.
12.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
13.10.2023
Роман
З відеокарту все в порядку? Скільки часу пропрацює. Була використана у майнингу?
26.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
03.10.2023
Илья Гончаренко
Карта использовалась в майнинге?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Илья Гончаренко. Так, використовувалась. Відеокарта має статус Б/В.
Богдан
Підкажіть будь ласка хтось, чи можна з ходу без всяких перехідників підключити цю відеокарту до блока живлення Zallman wattbit 600w 83+ ??? Я просто хочу в ближчому майбутньому купити у вас відеокарту і дізнаюсь чи підійде це залізо, або дивитися другі відеокарти 1070 без доп. живлення.
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Богдан. Так, можна.
Дмитро
Добрий день! Материнська плата GA-Z68M-D2H блок живлення CHIEFTEC 700W підійде Видеокарта MSI GTX 1070 8Gb Дякую!
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Дмитро. Підійдею