Відеокарта MSI GTX 1060 6Gb Armor OCV1 (GTX 1060 ARMOR 6G OCV1) (GDDR5, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1060 |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1759 МГц |
| Частота пам'яті: | 8000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1280 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 275x136x43 мм |
| Колір: | Чорно-білий |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 9080 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 275 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Івано-Франківськ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Текстурних блоків | 80 |
| Техпроцес | 16 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта MSI GTX 1060 6Gb Armor OCV1 (GTX 1060 ARMOR 6G OCV1) (GDDR5, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 111851USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 111851USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (9)
вадим
GigaByte H310M H s-1151 H31 будет совместима ?
19.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так.
19.10.2023
Олег
Добрый день а с материнской платой m5a97r2.0 и fx 6300 конфликтов не будет?
06.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ні, конфліктів не буде.
17.10.2023
Данило
сколько штук в наличии есть?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Данило. Будь ласка, зверніться за номером який вказано на сайті, менеджер проконсультує Вас та відповість на всі Ваші запитання.
Андрій
Добрий день, ця відеокарта не майнилася? Якщо ні то вона в повністю робочому стані?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Андрій. Даний товар раніше був у використанні, тому має статус б/в. Фізичних та візуальних дефектів відсутні, відеокарта дієздатна.
Тиму
Довго вона була в майнінгі?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, усі б/у товари проходять первинну діагностику та обслуговування, стан хороший та повністю працездатний. Як і де працював товар раніше - магазин на жаль не має інформації
02.08.2023
Відгуки (9)
вадим
GigaByte H310M H s-1151 H31 будет совместима ?
19.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так.
19.10.2023
Олег
Добрый день а с материнской платой m5a97r2.0 и fx 6300 конфликтов не будет?
06.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ні, конфліктів не буде.
17.10.2023
Данило
сколько штук в наличии есть?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Данило. Будь ласка, зверніться за номером який вказано на сайті, менеджер проконсультує Вас та відповість на всі Ваші запитання.
Андрій
Добрий день, ця відеокарта не майнилася? Якщо ні то вона в повністю робочому стані?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Андрій. Даний товар раніше був у використанні, тому має статус б/в. Фізичних та візуальних дефектів відсутні, відеокарта дієздатна.
Тиму
Довго вона була в майнінгі?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, усі б/у товари проходять первинну діагностику та обслуговування, стан хороший та повністю працездатний. Як і де працював товар раніше - магазин на жаль не має інформації
02.08.2023