Відеокарта MSI GTX 1060 3Gb Gaming X (GTX 1060 GAMING X 3G) (GDDR5, 192 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1060 |
| Обсяг пам'яті: | 3 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1809 МГц |
| Частота пам'яті: | 8108 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1152 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 400 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | MSI Mystic Light Sync |
| Габарити: | 277x140x39 мм |
| Колір: | Чорно-червоний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 8966 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 277 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 120 Вт |
| Текстурних блоків | 72 |
| Техпроцес | 16 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта MSI GTX 1060 3Gb Gaming X (GTX 1060 GAMING X 3G) (GDDR5, 192 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 100710USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 100710USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Черній Назар
Відеокарта хороша, для моїх потреб вистачає, була у коробці в повному комплекті. З недоліків - пищать дроселя, але це навіть не недолік, а придирка. Ну й ціна трішечки кусає) брав за 6400
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Черній Назар. Дякуємо Вам за відгук. Нехай працює.
Графічний адаптер MSI GTX 1060 3Gb Gaming X являє собою деталь середнього рівня для комп'ютерів, призначених для ігор, та мультимедійних збірок. Він має 3 ГБ пам'яті типу GDDR5 з 192-бітною шиною, що гарантує надійну роботу в актуальних іграх на помірних параметрах. Для з'єднання використовується інтерфейс PCI-E v3.0, який підходить до переважної більшості материнських плат.
Обсяг відеопам'яті у 3 ГБ визначає максимальну кількість текстур, моделей та інших графічних даних, які можуть бути одночасно завантажені для опрацювання. У реальних умовах геймінгу це означає, що при середніх налаштуваннях графіки дана карта здатна забезпечувати стабільний FPS без частих звернень до оперативної пам'яті, що зменшує час очікування та покращує плинність зображення.
Приєднання додаткового джерела енергії через один 8-контактний роз'єм гарантує стабільне й адекватне споживання енергії відеокартою під час високих навантажень. Це має ключове значення під час запуску ігор або використання графічних редакторів, коли потреба в потужності може перевищувати можливості стандартного живлення, яке надає PCI-E слот.
Примусове охолодження за допомогою кулера сприяє підтримці сталої температури відеопроцесора навіть під тривалим навантаженням, що є ключовим для запобігання зниженню частот (тротлінгу).
Енергоспоживання на рівні 120 Вт вказує на те, що відеокарта не вимагає надмірного енергозабезпечення, що є вагомим фактором для комп'ютерних збірок із блоками живлення середньої потужності. У звичайній роботі це транслюється у менше виділення тепла, що дозволяє системі функціонувати тихіше та з меншою ймовірністю перегріву.
Ця модель буде доречною для геймерів та користувачів, котрі прагнуть досягти гармонійної продуктивності на середніх параметрах графіки без надмірних енерговитрат.
Відгуки (1)
Черній Назар
Відеокарта хороша, для моїх потреб вистачає, була у коробці в повному комплекті. З недоліків - пищать дроселя, але це навіть не недолік, а придирка. Ну й ціна трішечки кусає) брав за 6400
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Черній Назар. Дякуємо Вам за відгук. Нехай працює.