Відеокарта MSI GTX 1050Ti 4Gb Aero ITX OC (GTX 1050 TI AERO ITX 4G OC) (GDDR5, 128 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1050 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 4 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | Немає |
| Частота ядра: | 1455 МГц |
| Частота пам'яті: | 7000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 768 |
| Підтримувані 3D API: | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 450 Вт |
| Споживана потужність: | 75 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Інтерфейс HDMI/D-Port: | 1x HDMI, 1x DisplayPort |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 1 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 155x112x37 мм |
| Особливості: | Підтримка 4k, 8k, VR |
| Колір: | Чорно-білий |
| Довжина відеокарти, мм: | 155 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 75 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта MSI GTX 1050Ti 4Gb Aero ITX OC (GTX 1050 TI AERO ITX 4G OC) (GDDR5, 128 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 186543USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 186543USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноДоставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Вертелецька Олена
Працює все нормально
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Вертелецька Олена. Дякуємо Вам за оцінку. Нехай працює.
Відгуки (1)
Вертелецька Олена
Працює все нормально
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Вертелецька Олена. Дякуємо Вам за оцінку. Нехай працює.