Відеокарта MSI AMD Radeon RX 570 4Gb Gaming X (Radeon RX 570 GAMING X 4G) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 570 |
| Обсяг пам'яті: | 4 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1293 МГц |
| Частота пам'яті: | 7100 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 4096x2160 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | MSI Mystic Light Sync |
| Габарити: | 276x140x37 мм |
| Колір: | Чорно-червоний |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 6803 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 276 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 150 Вт |
| Текстурних блоків | 128 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта MSI AMD Radeon RX 570 4Gb Gaming X (Radeon RX 570 GAMING X 4G) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 100451USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 100451USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (6)
Антонюк Андренік
чи перевіряли на Intel i5 3–4 покоління?
чи прошитий стандартний BIOS карти?
27.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, у карти стандартний біос. Повинно працювати зі всіма сокетами починаючи з DDR3
31.12.2025
Слава
Брал карту еще в начале 2025. Все работает, температура норма. Брал под 2к монитор и ПАБГ 60фпс держит в 2к
04.08.2025
Відповісти
Микола
Брав тут таку карту, працює 2 тижні наче все норм. Подобається що вона має економ режим, коли не грузиш іграми і споживає 5-6 ват.
20.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
21.11.2024
Шевцова Екатерина
Первый опыт покупки бу видеокарты. Удачго- не перегретая, не после майнинга, температуры держит низкие. Проблем нет. Производительность - игры до 19го года в full hd на высоком, либо ультра пресете графики в 50-80фпс. Игры 20-21го года уже настройки спускаем к средневысоким. Вобщем и товар и магазин строго рекомендуется. Все быстро и оперативно. Жаль конечно что цены так вверх поползли
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
02.08.2023
Ярослав Гоман
Карта после майнинга?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, усі б/у товари проходять первинну діагностику та обслуговування, стан хороший та повністю працездатний, гарантія 3 місяці. Як і де працював товар раніше - магазин на жаль не має інформації
02.08.2023
Відгуки (6)
Антонюк Андренік
чи перевіряли на Intel i5 3–4 покоління?
чи прошитий стандартний BIOS карти?
27.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, у карти стандартний біос. Повинно працювати зі всіма сокетами починаючи з DDR3
31.12.2025
Слава
Брал карту еще в начале 2025. Все работает, температура норма. Брал под 2к монитор и ПАБГ 60фпс держит в 2к
04.08.2025
Відповісти
Микола
Брав тут таку карту, працює 2 тижні наче все норм. Подобається що вона має економ режим, коли не грузиш іграми і споживає 5-6 ват.
20.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
21.11.2024
Шевцова Екатерина
Первый опыт покупки бу видеокарты. Удачго- не перегретая, не после майнинга, температуры держит низкие. Проблем нет. Производительность - игры до 19го года в full hd на высоком, либо ультра пресете графики в 50-80фпс. Игры 20-21го года уже настройки спускаем к средневысоким. Вобщем и товар и магазин строго рекомендуется. Все быстро и оперативно. Жаль конечно что цены так вверх поползли
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
02.08.2023
Ярослав Гоман
Карта после майнинга?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, усі б/у товари проходять первинну діагностику та обслуговування, стан хороший та повністю працездатний, гарантія 3 місяці. Як і де працював товар раніше - магазин на жаль не має інформації
02.08.2023