Відеокарта Manli RTX 3070Ti 8GB (M-NRTX3070TI/6RGHPPPV2-M3514) (GDDR6X, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Manli |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3070 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6X |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1770 МГц |
| Частота пам'яті: | 19000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 6144 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 317x115x60 мм |
| Колір: | Чорно-зелений |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Довжина відеокарти, мм: | 317 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 290 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Manli RTX 3070Ti 8GB (M-NRTX3070TI/6RGHPPPV2-M3514) (GDDR6X, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 204229USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 204229USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Тимур Исаєв
Добрий день, а компаніі можна довіряти?
27.01.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, так, є гарантія.
27.01.2026
Тимур Исаєв
Добрий день, цій компаніі Manli можна довіряти?
26.01.2026
Відповісти
Oleksandr Kvasha
добрий ранок , це хороша карта ? за такою ціною ?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, в цей бюджет - хороший варіант
29.07.2023
Графічний адаптер Manli RTX 3070Ti 8GB — це складова частина для ігрових систем високого середнього рівня, а також для завдань, пов'язаних із візуалізацією та мультимедіа. Він має 8 ГБ відеопам'яті типу GDDR6X на 256-бітній шині, що гарантує швидке опрацювання інформації та значну пропускну здатність. Завдяки підтримці інтерфейсу PCI-E 4.0 x16, карта сумісна з актуальними материнськими платами для досягнення максимальної потужності.
8 ГБ відеопам'яті визначають, який масив графічної інформації може бути одночасно завантажений для опрацювання. Це особливо відчутно під час застосування високої деталізації або складних текстур у відеоіграх. При використанні дисплея з роздільною здатністю 1440p чи більше, більший обсяг ОЗУ сприяє запобіганню збоїв та просідань FPS через обмежені ресурси.
Наявність пари 8-контактних конекторів живлення гарантує надійне та адекватне забезпечення енергією відеокарти під час сильних робочих навантажень. Це є ключовим аспектом, коли графічний процесор функціонує на максимальних частотах або виконує складні обчислювальні операції, як-от запуск актуальних ігор чи процес рендерингу відеоматеріалів.
Примусове охолодження із застосуванням кулера дає змогу оперативно забирати тепло від графічного чипа під час тривалих ігрових сесій або потужної роботи з графікою. Завдяки використанню вентилятора, температура графічного процесора утримується на такому рівні, що унеможливлює тротлінг — зниження потужності через надмірний нагрів.
Розрахункове споживання енергії у 290 Вт сигналізує про обсяг електроенергії, який відеокарта залучає під час функціонування, що необхідно брати до уваги при підборі блока живлення. На практиці це означає, що для стабільної роботи всього комп'ютера бажано мати блок живлення із запасом по потужності, як правило, від 650 Вт і більше, особливо якщо у системі присутні інші компоненти, що потребують багато енергії.
Цей варіант буде доречним для геймерів та фахівців, які займаються графічним дизайном у роздільній здатності 1440p та вище, гарантуючи неперервний ігровий процес та швидке створення зображень.
Відгуки (3)
Тимур Исаєв
Добрий день, а компаніі можна довіряти?
27.01.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, так, є гарантія.
27.01.2026
Тимур Исаєв
Добрий день, цій компаніі Manli можна довіряти?
26.01.2026
Відповісти
Oleksandr Kvasha
добрий ранок , це хороша карта ? за такою ціною ?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, в цей бюджет - хороший варіант
29.07.2023