Відеокарта Manli GTX 1660 6Gb Gallardo (M-NGTX1660G/5REHDP-M2436) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Manli |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1660 |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1830 МГц |
| Частота пам'яті: | 8000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1408 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 232x125x42 мм |
| Колір: | Чорний |
| Довжина відеокарти, мм: | 232 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Технології: | NVIDIA Ansel, NVIDIA G-Sync, NVIDIA Highlights |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Manli GTX 1660 6Gb Gallardo (M-NGTX1660G/5REHDP-M2436) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 247415USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 247415USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Manli GTX 1660 6Gb Gallardo — це складова частина середнього рівня, яка добре підходить як для геймінгу, так і для графічних завдань. Дана модель має 6 ГБ пам'яті GDDR6 та 192-бітну шину, що гарантує адекватну пропускну здатність для більшості актуальних ігор у форматі Full HD. З’єднання здійснюється через роз’єм PCI-E v3.0, який є сумісним з переважною кількістю системних плат.
Наявність 6 ГБ відеопам’яті дає змогу зберігати необхідний обсяг текстур та графічної інформації для приємного ігрового досвіду на середніх та високих параметрах у Full HD. При інсталяції новітніх ігор, які вимагають великих текстур або розширених візуальних ефектів, цей обсяг сприяє запобіганню вивантаженню даних з оперативної пам'яті, тим самим зменшуючи ймовірність зависань та уповільнень.
Встановлення додаткового живлення через один 8-піновий конектор гарантує надійне та адекватне енергозабезпечення відеокарти під час пікових навантажень. Це критично важливо при активізації ресурсомістких ігор чи застосунків, що сильно завантажують графічний процесор, адже стандартного живлення від слота PCI-E не вистачає для підтримання максимальної швидкодії.
Найвища чіткість 7680x4320 свідчить про те, що графічний адаптер здатний відображати картинку у роздільній здатності 8K, що у чотири рази якісніше за 4K. Для споживача це актуально, коли планується підключення дисплея чи телевізора із надзвичайно високою деталізацією, наприклад, для перегляду кіно у ультрависокій якості або обробки дуже великих графічних файлів.
Енергоспоживання на рівні 130 Вт вказує на обсяг енергії, який задіює відеокарта під час функціонування, що прямо корелює із навантаженням на блок живлення та систему тепловідведення. Для користувача це означає необхідність брати до уваги цю одиницю при виборі інших компонентів, аби запобігти збоям чи надмірному навантаженню електричної мережі.
Цей вибір буде доречним для гравців та фахівців з дизайну, які оперують у роздільній здатності Full HD та віддають перевагу гармонії між потужністю і витратами енергії.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.