Відеокарта Inno3D RTX 5090 32Gb X3 (N50903-32D7-17593928) (GDDR7, 512 bit, PCI-E 5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Inno3D |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5090 |
| Обсяг пам'яті: | 32 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 512 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2407 МГц |
| Частота пам'яті: | 1000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 21760 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 1000 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний |
| Габарити: | 333x137x60 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| Довжина відеокарти, мм: | 333 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 600 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Inno3D RTX 5090 32Gb X3 (N50903-32D7-17593928) (GDDR7, 512 bit, PCI-E 5.0 x16)
Код товару: 245948NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 245948NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Terminator
впервые вижу 5090 карту еще по более менее адекватной цене.
19.03.2025
Відповісти
Відгуки (1)
Terminator
впервые вижу 5090 карту еще по более менее адекватной цене.
19.03.2025
Відповісти