Відеокарта Inno3D RTX 5060 Ti 8GB TWIN X2 (N506T2-08D7-193075N) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Inno3D |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2572 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 250x116x41 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 250 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 8886307700735 |
Відеокарта Inno3D RTX 5060 Ti 8GB TWIN X2 (N506T2-08D7-193075N) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Код товару: 252012NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 252012NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Модель відеокарти Inno3D RTX 5060 Ti 8GB TWIN X2 чудово пасує для користувачів, які прагнуть отримати сучасний засіб для ігрових сесій та роботи з графічними додатками. Вона укомплектована 8 ГБ пам'яті типу GDDR7 та 128-бітною шиною, що гарантує високу швидкість обміну інформацією та стабільну віддачу у складних обчисленнях. При запуску ігор чи ПЗ для 3D-моделювання ця відеокарта використовує інтерфейс PCI-E 5.0 x8, забезпечуючи повну сумісність із новітніми системними платами.
Потокові процесори, інтегровані у графічне ядро, відповідають за обробку великої кількості одночасних завдань, що є критично важливим для сучасних ігор із високим рівнем деталізації та складною візуалізацією. Завдяки наявності 4608 потокових процесорів, відеокарта здатна миттєво виконувати обчислення для формування кадрів, мінімізуючи затримки та підвищуючи частоту відображення зображення.
Обсяг пам'яті у 8 ГБ відеокарти дозволяє зберігати розширені текстури та необхідні дані, що суттєво впливає на якість графічного оформлення та надійність роботи у найновіших іграх та професійних інструментах. Під час роботи з 3D-моделями або відеомонтажем цей обсяг пам'яті забезпечує швидкий доступ до проміжних результатів, скорочуючи час, необхідний для рендерингу.
Тип пам'яті GDDR7 надає значно більшу пропускну здатність, ніж попередні версії, що відбивається на швидкості передачі даних між графічним чіпом та відеопам'яттю.
Робоча частота ядра 2572 МГц встановлює швидкість, з якою гравічний процесор здійснює обчислення, що прямо впливає на потужність у завданнях, які вимагають інтенсивної обробки. У практичних умовах це означає, що ігри з великим рівнем деталізації або застосунки для тривимірного моделювання функціонуватимуть більш гладко, завдяки прискореному створенню кадрів.
Цей відеоадаптер буде доречним для тих, кому потрібна висока продуктивність для останніх ігор та вимогливих графічних робіт. Він гарантує швидке формування зображень та надійну експлуатацію завдяки передовій пам'яті GDDR7 та значній частоті ядра.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.