Відеокарта Inno3D RTX 3080 10gb ICHILL X4 LHR (C30804-106XX-1810VA36H) (GDDR6X, 320 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Inno3D |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3080 |
| Обсяг пам'яті: | 10 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6X |
| Шина пам'яті: | 320 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1770 МГц |
| Частота пам'яті: | 19000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 8704 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | INNO3D TuneIT OC |
| Габарити: | 300x136 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Довжина відеокарти, мм: | 300 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 320 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895223101988 |
Відеокарта Inno3D RTX 3080 10gb ICHILL X4 LHR (C30804-106XX-1810VA36H) (GDDR6X, 320 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 135079USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 135079USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Киевлянин
Наверно самая недооцененная ревизия RTX 3080
Я на таких дважды собирал фермы. Это прям сказка, 4й кулер реально решает. Правда противненько шумит иногда, но тут уж на вкус и цвет - кому температуры, а кому кипяток с тишиной. Сейчас вижу они продаются ну прям за копейки( Хотел свои сдать в трейд ин - но за эти цены - пусть стоят до следующей волны
02.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
04.09.2023
Відгуки (1)
Киевлянин
Наверно самая недооцененная ревизия RTX 3080
Я на таких дважды собирал фермы. Это прям сказка, 4й кулер реально решает. Правда противненько шумит иногда, но тут уж на вкус и цвет - кому температуры, а кому кипяток с тишиной. Сейчас вижу они продаются ну прям за копейки( Хотел свои сдать в трейд ин - но за эти цены - пусть стоят до следующей волны
02.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
04.09.2023