Відеокарта Inno3D RTX 3070 8G Twin X2 (N30702-08D6X-171032LH) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Inno3D |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3070 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1740 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 5888 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 240x120x41 мм |
| Колір: | Сіро-сріблястий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Довжина відеокарти, мм: | 240 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Одеса |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 220 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Inno3D RTX 3070 8G Twin X2 (N30702-08D6X-171032LH) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 192050USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 192050USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Inno3D RTX 3070 8G Twin X2 — це складова для ПК середнього та вищого класу, яка пасує геймерам та фахівцям, котрі працюють із графікою. Вона має 8 ГБ пам'яті GDDR6 із 256-бітною шиною, що гарантує надійну пропускну здатність. З’єднання відбувається через інтерфейс PCI-E 4.0 x16, що дає можливість повноцінно задіяти потенціал новітніх материнських плат.
Обсяг відеопам'яті у 8 ГБ визначає, скільки інформації може одночасно зберігатися для обробки графічним чіпом. Це надзвичайно важливо при роботі з великими текстурами у сучасних іграх чи під час рендерингу тривимірних сцен, коли брак пам'яті спричиняє збільшення навантаження на систему та зменшення кількості кадрів за секунду.
Наявність двох 8-контактних портів додаткового живлення вказує на підвищені енергетичні потреби відеокарти, що дає змогу їй функціонувати під значними навантаженнями без обмежень потужності від блока живлення.
Примусове охолодження з застосуванням кулера гарантує надійну працездатність відеокарти навіть при тривалих робочих тисках, приміром, у процесі запуску актуальних ігор чи відеорендерингу. Кулер дієво відводить тепло від графічного процесора, що помітно зменшує загрозу перегрівання та, як наслідок, мінімізує частоту теплового тротлінгу — стану, коли чіп мусить знижувати швидкість через надмірну температуру.
Потужність споживання на рівні 220 Вт свідчить про те, що графічний адаптер вимагає достатньо ресурсу для стабільного функціонування під значними навантаженнями, як-от у сучасних відеоіграх чи при обробці медіафайлів. Цей параметр впливає на підбір блоку живлення — він має бути не лише сумісний за типами конекторів, але й мати резерв потужності, щоб запобігти збоям у роботі системи.
Дана конфігурація відмінно підійде для геймерів та фахівців, яким потрібна незмінна продуктивність у роботі з графікою та відео без ризику перегрівання.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.