Відеокарта Gigabyte RTX 5070 Ti 16GB WINDFORCE SFF (GV-N507TWF3-16GD) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2452 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 8960 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 304x126x50 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 31326 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 304 |
| Зайнятих слотів: | 4 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331356002 |
Відеокарта Gigabyte RTX 5070 Ti 16GB WINDFORCE SFF (GV-N507TWF3-16GD) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 250565NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 250565NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна карта Gigabyte RTX 5070 Ti 16GB WINDFORCE SFF служить чудовим вибором для тих, хто бажає отримати актуальне рішення для геймінгу, завдань з графічним дизайном чи редагування відео. Вона оснащена 16 гігабайтами пам'яті GDDR7 та 256-розрядним інтерфейсом, що гарантує високу пропускну спроможність для опрацювання комплексних візуальних сцен та деталізованих текстур. Підтримка інтерфейсу PCI-E 5.0 x16 дає можливість повноцінно задіяти швидкість обміну даними при підключенні до новітніх материнських плат.
Ця версія 5070 Ti — це графічний процесор, котрий визначає швидкість відтворення ігрового контенту та комплексних тривимірних середовищ. Завдяки йому користувач відчує покращення продуктивності у сучасних проєктах, особливо на максимальних параметрах зображення та при роздільній здатності 1440p чи 4K.
Наявність 16 ГБ відеопам'яті дозволяє зберігати великі масиви текстур, об'єктів та інформації про сцену, що є критично важливим при роботі з високою роздільною здатністю чи завантаженими проєктами. У іграх це трансформується у меншу кількість звернень до сховища та більш плавний ігровий процес на вищих налаштуваннях графіки.
256-бітова шина відеопам'яті означає ширину каналу для переміщення даних між відеокартою і її пам'яттю. Чим ширший цей "коридор", тим більше інформації можна передати за один цикл, що прямо пропорційно впливає на загальну пропускну здатність. У практичному застосуванні це має значення при опрацюванні великих текстурних масивів або складних 3D-сценаріїв, де обсяг даних, що потребують обробки, є суттєвим.
Окрема відеокарта монтується незалежно від процесора, що суттєво зменшує навантаження на центральний процесор та оперативну пам'ять. На відміну від вбудованих варіантів, вона має свій графічний чип та власну відеопам'ять, що покращує швидкодію в 3D-застосунках та актуальних іграх.
Рівень споживання енергії у 300 Вт вказує на обсяг електрики, який задіює відеокарта під час функціонування, що прямо впливає на потреби в системному блоці живлення. На практиці це означає необхідність використання БЖ із запасом потужності, скажімо, мінімум 650 Вт, аби запобігти збоям чи нестійкій роботі.
Буде доречною для тих, хто зайнятий вимогливими графічними процесами чи прагне безперешкодно запускати новітні ігри на високих параметрах. Значний обсяг пам'яті та розширена шина гарантують оперативну обробку складних візуальних сценаріїв без затримок.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.