Відеокарта Gigabyte RTX 5070 Ti 16GB GAMING (GV-N507TGAMING-16GD) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2588 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 8960 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 340x140x70 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 31326 бал(ів) |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Довжина відеокарти, мм: | 340 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331356200 |
Відеокарта Gigabyte RTX 5070 Ti 16GB GAMING (GV-N507TGAMING-16GD) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 257260NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 257260NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Gigabyte RTX 5070 Ti 16GB GAMING (GV-N507TGAMING-16GD) розроблена для користувачів, яким потрібна висока потужність графіки для ігрових сесій, роботи з 3D-моделями чи відеомонтажу. Дана модель обладнана 16 ГБ пам'яті GDDR7 з 256-бітною шиною, що забезпечує значну пропускну здатність та швидку обробку інформації. Для приєднання використовується інтерфейс PCI-E v5.0 x16, що гарантує сумісність із новітніми материнськими платами та високу швидкість переказу даних.
Графічний процесор цієї версії 5070 Ti відповідає за опрацювання комплексних візуальних ефектів та обчислень, що особливо помітно у передових іграх з увімкненим рейтрейсингом та високою роздільною здатністю. У завданнях 3D-моделювання він прискорює рендеринг, дозволяючи економити час під час створення складних обрамлень чи анімацій.
16 ГБ відеопам'яті дають змогу комфортно оперувати з великими текстурами та заплутаними сценами, що є критично важливим у сучасних іграх з високою деталізацією або при роботі з 4K-відео. Завдяки такому об’єму, зменшується частота звернень до системної оперативної пам'яті, що підвищує швидкість обробки графіки та мінімізує затримки.
256-бітна шина пам'яті визначає ширину каналу для передачі відомостей між графічним процесором та відеопам'яттю, що безпосередньо впливає на загальну пропускну спроможність системи.
256-бітовий інтерфейс пам'яті окреслює обсяг інформації, який може передаватися за один такт між відеочіпом та його пам'яттю. У реальних застосунках, як-от запуск ігор у високій чіткості або обробка об'ємних текстурних масивів, вужчий канал пришвидшує маніпуляції з даними, мінімізуючи простої й оптимізуючи якість візуалізації.
Номінальна потужність 300 Вт демонструє рівень електроенергії, що споживається відеокартою під час функціонування; це є ключовим фактором для підбору потужності блока живлення. У типових умовах це позначається на загальному споживанні енергії системи й інтенсивності тепловідведення, оскільки вищий показник потужності вимагає більш ефективного охолодження.
Цей графічний прискорювач є чудовим рішенням для геймерів та фахівців, зайнятих у сфері 3D-моделювання й постуобробки відео, гарантуючи високу швидкодію при роботі з великими текстурами й комплексними візуальними сценами.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.