Відеокарта Gigabyte RTX 5070 Ti 16GB EAGLE OC ICE SFF (GV-N507TEAGLEOC ICE-16GD) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2542 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 8960 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Gigabyte RGB Fusion |
| Габарити: | 304x126x50 мм |
| Колір: | Білий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 31326 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 304 |
| Зайнятих слотів: | 4 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331355869 |
Відеокарта Gigabyte RTX 5070 Ti 16GB EAGLE OC ICE SFF (GV-N507TEAGLEOC ICE-16GD) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 245742NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 245742NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна плата Gigabyte RTX 5070 Ti 16GB EAGLE OC ICE SFF (GV-N507TEAGLEOC ICE-16GD) створена для тих, хто прагне потужного графічного рішення у невеликому корпусі. Вона укомплектована 16 гігабайтами пам'яті GDDR7 з 256-розрядним інтерфейсом, що забезпечує відмінну пропускну здатність для актуальних ігор та професійних обчислень. Сумісність із шиною PCI-E 5.0 x16 гарантує роботу з останніми материнськими платами та максимальну швидкість обміну даними.
Ядро цієї версії 5070 Ti відповідає за візуальну обробку, яка прямо визначає потужність у геймінгу та роботі з графікою. Порівняно з попередніми розробками, воно демонструє кращу швидкість відтворення та підтримує новітні методи променерізації, що покращує візуальну якість без суттєвого навантаження на систему.
Наявність 16 ГБ пам'яті дозволяє розміщувати великі масиви текстур та інформації, що критично при роботі з ігровими додатками у високій чіткості або комплексними тривимірними сценами. На відміну від менших обсягів, це мінімізує ризик зниження FPS через потребу завантажувати дані з повільнішої оперативної пам'яті системи.
Тактова частота відеопам'яті на рівні 28000 МГц свідчить про здатність відеокарти надзвичайно швидко оперувати даними, збереженими у її власній пам'яті. Цей показник стає особливо відчутним під час роботи з об'ємними текстурами у новітніх іграх або при відеомонтажі у високій чіткості, адже швидкість доступу до даних напряму впливає на плавність та швидкодію візуалізації.
Ширина шини пам'яті у 256 біт окреслює обсяг інформації, який відеокарта здатна передати за один цикл між графічним ядром та відеопам'яттю. На практиці це позначається на пропускній здатності, що є критичним при обробці великих масивів текстур або складних візуальних сценаріїв у тривимірних іграх.
Окрема (дискретна) відеокарта монтується незалежно від материнської плати, що дозволяє застосовувати її у різноманітних збірках та гарантує вищу продуктивність проти вбудованих рішень.
Цей графічний пристрій стане відмінним вибором як для ентузіастів ігор, так і для фахівців, яким потрібна висока потужність у невеликому форм-факторі.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.