Відеокарта Gigabyte RTX 5070 Ti 16GB AERO OC (GV-N507TAERO OC-16GD) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2588 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 8960 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Наявне |
| Габарити: | 340x140x70 мм |
| Колір: | Білий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 31326 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 340 |
| Зайнятих слотів: | 4 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Харків |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331355876 |
Відеокарта Gigabyte RTX 5070 Ti 16GB AERO OC (GV-N507TAERO OC-16GD) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 245747NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 245747NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Gigabyte RTX 5070 Ti 16GB AERO OC пасуватиме користувачам, яким потрібна потужність для ігор та професійних програм. Вона має 16 ГБ пам'яті GDDR7 із 256-бітною шиною, що гарантує швидку обробку графіки та зручну роботу у високих роздільностях. При встановленні слід звернути увагу на сумісність із інтерфейсом PCI-E 5.0 x16, котрий забезпечує високу пропускну здатність.
Графічний процесор цієї моделі 5070 Ti надає відчутний приріст продуктивності порівняно з попередніми серіями, особливо у завданнях, що вимагають інтенсивного рендерингу. У відеоіграх це проявиться у вигляді стабільнішого FPS із високими налаштуваннями графіки, що зменшує лаги та покращує враження від геймплею.
Обсяг пам'яті 16 Гб дає змогу зберігати значні масиви текстур та даних, що критично важливо при роботі з сучасними іграми або графічними пакетами. На практиці це означає менше необхідності у повторному завантаженні під час ігрового процесу чи рендерингу, що усуває затримки та робить відображення плавнішим.
Швидкість пам'яті 28000 МГц визначає темп, з яким відеоадаптер обробляє візуальні дані, що прямо впливає на пропускну спроможність пам'яті. В іграх це обертається на швидше завантаження графічних елементів та мінімізацію затримок при зміні сцен чи рівнів.
256-бітний інтерфейс пам'яті встановлює обсяг інформації, що може бути переслана паралельно між чипом графіки та відеопам'яттю. На практиці, це масштабує пропускну здатність, яка є прямим чинником швидкості обробки графічних даних.
Ця конфігурація є оптимальною для поціновувачів ігор та фахівців, залучених до роботи з графікою у великій роздільності, котрим потрібна незмінна віддача від системи.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.