Відеокарта Gigabyte RTX 5070 12GB WINDFORCE OC SFF (GV-N5070WF3OC-12GD) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2542 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 6144 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 282x110x50 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 28165 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 282 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Львів Газова, Харків |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 250 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331355715 |
Відеокарта Gigabyte RTX 5070 12GB WINDFORCE OC SFF (GV-N5070WF3OC-12GD) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0)
Код товару: 245754NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 245754NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноСьогодні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Gigabyte RTX 5070 12GB WINDFORCE OC SFF (GV-N5070WF3OC-12GD) розроблена для тих, хто шукає збалансовану потужність у мініатюрному форм-факторі. Карта має 12 гігабайтів пам'яті GDDR7 та 192-бітний інтерфейс, що гарантує швидку роботу з графікою, підтримуючи новітні ігрові релізи та професійне ПЗ. Інтерфейс PCI-E 5.0 забезпечує зв'язок із сучасними материнськими платами та високу пропускну здатність для обміну даними.
Чіпсет 5070 є ядром, яке безпосередньо визначає швидкість рендерингу та візуальну чіткість у сьогоднішніх іграх та програмах для відеомонтажу. Завдяки своїй структурі, він підтримує технологію Ray Tracing у реальному часі, що збагачує візуальні деталі, мінімізуючи вплив на швидкодію.
12 гігабайтів відеобуфера дають змогу без проблем обробляти великі текстурні набори та складні тривимірні сцени, що критично для актуальних ігор та програм для 3D-моделювання. Такий розмір пам'яті зменшує ймовірність затримок, спричинених браком відеопам'яті, що стає помітним під час тривалого використання або роботи з високою роздільною здатністю.
Пам'ять типу GDDR7 надає значно більшу частоту обміну даними, аніж попередні версії, що прямо впливає на швидкість завантаження текстур та маніпуляції з графікою. У комп'ютерних іграх це виражається у зменшенні затримок під час зміни локацій із високим рівнем деталізації, а у фаховому софті — в пришвидшеному створенні складних візуалізацій.
Окрема відеокарта монтується незалежно від центрального процесора та має свій власний графічний чип та оперативну пам'ять, що суттєво збільшує потужність порівняно з вбудованими варіантами. Ця перевага особливо відчутна, коли запускаються актуальні ігри або використовуються програми для відеоредагування, де необхідна динамічна графічна обробка.
Цей графічний пристрій відмінно пасує як геймерам, так і фахівцям, для яких важлива мала займана площа без шкоди для швидкодії. Він гарантує стрімку обробку насиченої графіки завдяки 12 ГБ новітньої пам'яті GDDR7 та сумісності з PCI-E 5.0.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.