Відеокарта Gigabyte RTX 5070 12GB EAGLE OC SFF (GV-N5070EAGLE OC-12GD) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2587 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 6144 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Gigabyte RGB Fusion |
| Габарити: | 290x120x50 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 28165 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 290 |
| Зайнятих слотів: | 4 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 250 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331355760 |
Відеокарта Gigabyte RTX 5070 12GB EAGLE OC SFF (GV-N5070EAGLE OC-12GD) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 245745NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 245745NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Gigabyte RTX 5070 12GB EAGLE OC SFF розроблена для тих, кому потрібне потужне апаратне рішення як для геймінгу, так і для професійної діяльності. Вона містить 12 ГБ пам'яті GDDR7 з 192-бітною шиною, що забезпечує швидку графічну обробку та злагоджену роботу з вимогливими програмами. Наявність інтерфейсу PCI-E 5.0 x16 гарантує високу пропускну здатність при з'єднанні з актуальними моделями материнських плат.
Дана версія 5070 використовує графічний процесор, який значно підвищує швидкість рендерингу та якість візуалізації у віртуальних розвагах та фаховому програмному забезпеченні. Завдяки архітектурі останнього покоління, вона підтримує апаратне трасування променів у реальному часі, роблячи освітлення та тіні більш природними без надмірної втрати продуктивності.
12 ГБ відеопам'яті дає змогу комфортно оперувати великими текстурами та комплексними тривимірними сценами, що критично важливо для новітніх ігор та професійних інструментів для роботи з графікою. Завдяки цьому користувач відчує менше пауз на завантаження та зменшення затримок під час рендерингу, що скорочує час очікування та покращує плавність відображення.
Накопичувач пам'яті стандарту GDDR7 гарантує істотно більшу пропускну здатність порівняно із застарілими версіями, що безпосередньо відбивається на темпах передачі даних між графічним адаптером і його мікросхемами.
Окрема (дискретна) конфігурація має на увазі, що графічний прискорювач є незалежним вузлом, який монтується у роз'єм PCI-E материнської плати. Це дає змогу суттєво збільшити потужність роботи відносно вбудованих графічних систем, адже дискретна модель володіє власною пам'яттю та обчислювальним ядром для графічної обробки.
Ця модель буде доречною для ігроманів та фахівців, які зайняті важкими графічними завданнями та потребують сталої працездатності без жодних затримок. Відеокарта вирізняється швидкісним накопичувачем GDDR7 та сумісністю з інтерфейсом PCI-E 5.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.