Відеокарта Gigabyte RTX 5070 12GB AERO OC (GV-N5070AERO OC-12GD) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2625 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 6144 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Наявне |
| Габарити: | 324x130x56 мм |
| Колір: | Білий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 28165 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 324 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 250 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331355852 |
Відеокарта Gigabyte RTX 5070 12GB AERO OC (GV-N5070AERO OC-12GD) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 245748NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 245748NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Gigabyte RTX 5070 12GB AERO OC (GV-N5070AERO OC-12GD) стане гарним вибором для тих, хто потребує збалансованого варіанту як для комп'ютерних ігор, так і для професійних графічних завдань. Пристрій має 12 ГБ пам'яті типу GDDR7 із 192-бітною шиною, що забезпечує швидке опрацювання інформації та надійну роботу у свіжих іграх та програмах. Інтерфейс PCI-E v5.0 x16 гарантує сумісність з актуальними материнськими платами та високу пропускну спроможність.
Графічний процесор цієї версії 5070 надає помітне пришвидшення візуальної обробки завдяки архітектурі, яка добре оптимізована для трасування променів та застосувань штучного інтелекту. У геймінгу це виражається у покращеній деталізації світла та тіней без сильного просідання FPS, що робить вигляд більш автентичним.
Обсяг пам'яті у 12 ГБ дає змогу оперувати великими текстурами та заплутаними тривимірними сценами без помітних пригальмовувань чи "завантажень" під час сесій у іграх чи 3D-моделюванні. Для споживача це означає можливість запускати новітні ігри на високих параметрах графіки, не переймаючись падінням потужності через дефіцит відеопам'яті.
Пам'ять стандарту GDDR7 вирізняється значно вищою швидкістю обміну даними, аніж попередні версії, що прямо впливає на загальну потужність графічного адаптера.
Робоча частота процесора 2625 МГц безпосередньо визначає швидкість виконання графічних завдань, що є критичним при завантаженні вимогливих ігор чи застосунків для 3D-моделювання. Більш висока частота дає змогу графічному процесору швидше здійснювати обчислення, мінімізуючи затримки у рендерингу кадрів та покращуючи загальну плинність візуалізації.
Рекомендовано для користувачів, які комбінують геймінг із професійною діяльністю у сфері графіки й потребують надійної швидкодії та значного обсягу відеопам'яті.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.