Відеокарта Gigabyte RTX 5060 Ti 16G GAMING OC (GV-N506TGAMING OC-16GD) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2647 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Наявне |
| Габарити: | 281х119х40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 281 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331356026 |
Відеокарта Gigabyte RTX 5060 Ti 16G GAMING OC (GV-N506TGAMING OC-16GD) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Код товару: 250064NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 250064NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Gigabyte RTX 5060 Ti 16G GAMING OC підійде тим користувачам, яким потрібне потужне рішення для новітніх ігор та графічних завдань. Завдяки 16 ГБ пам'яті GDDR7 та 128-бітній шині він гарантує швидку обробку інформації та плинну роботу у форматі Full HD та вище. Працюючи з 3D-моделюванням чи відеомонтажем, інтерфейс PCI-E v5.0 x8 забезпечує високу пропускну здатність.
4608 потокових процесорів у цій відеокарті відповідають за паралельну графічну обробку даних, що є важливим для складних візуальних ефектів та високого кадрового темпу у сучасних відеоіграх. У практичних умовах це означає, що коли ви запускаєте ігри з насиченими текстурами та вибагливим освітленням, ви отримаєте стабільніший FPS без відчутних "просадок".
Три кулери у системі охолодження сприяють ефективнішому тепловиділенню, ніж моделі з одним чи двома вентиляторами. Під час тривалих ігрових сесій або роботи з графікою це допомагає утримувати стабільну температуру графічного процесора, що знижує ризик теплового обмеження та втрати потужності.
Графічний чіп цієї версії 5060 Ti побудований на архітектурі, що підтримує апаратне прискорення променів та штучного інтелекту, що впливає на якість зображення як у відеоіграх, так і в професійних програмах. Завдяки цьому, користувачі помітять покращене відтворення світла, тіней та віддзеркалень без суттєвого зниження продуктивності.
Обсяг відеопам'яті у 16 ГБ дає змогу одночасно утримувати значні масиви текстур та інформації, що є критично важливим при залученні високої роздільності або заплутаних 3D-сценаріїв. У тайтлах це обіцяє рідше звернення до накопичувача, мінімізуючи появу зависань чи затримок у рухливих епізодах.
Робоча частота ядра, що становить 2647 МГц, детермінує темп, з яким графічний чіп виконує основні розрахунки. У проєктах для геймінгу це напряму корелює з кількістю кадрів на секунду, особливо у сценах із рухомими візуальними ефектами, де пріоритетною є миттєва обробка потоку даних.
Ця графічна плата буде відмінним вибором для геймерів та фахівців, задіяних у 3D-моделюванні й відеообробці, гарантуючи надійну віддачу навіть у найбільш вимогливих моментах.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.