Відеокарта Gigabyte RTX 5060 Ti 16G AORUS ELITE (GV-N506TAORUS E-16GD) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2722 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Наявне |
| Габарити: | 329x128x41 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 329 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331356125 |
Відеокарта Gigabyte RTX 5060 Ti 16G AORUS ELITE (GV-N506TAORUS E-16GD) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Код товару: 250063NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 250063NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Gigabyte RTX 5060 Ti 16G AORUS ELITE (GV-N506TAORUS E-16GD) створена для тих, хто прагне отримати високу продуктивність у новітніх іграх та під час виконання складних графічних завдань. Вона має 16 ГБ пам'яті GDDR7 з 128-бітною шиною, що гарантує швидке опрацювання інформації та стабільну роботу у роздільній здатності Full HD та вищих. З'єднання відбувається через роз'єм PCI-E версії 5.
4608 потокових процесорів відповідають за паралельне опрацювання графічної інформації, що безпосередньо впливає на швидкість візуалізації та якість картинки. У ігрових сценаріях це обертається на більшу частоту кадрів та більш плинну анімацію, особливо при обробці насичених сценами або застосуванні трасування променів.
Три вентилятори на відеокарті забезпечують відмінне тепловідведення, рівномірно розподіляючи потік повітря по всій площі радіатора. Це сприяє зниженню температури графічного процесора під значним навантаженням, що критично важливо для тривалих ігрових сесій або роботи з графікою, коли пристрій може розігріватися понад 70°C.
Графічний процесор цієї моделі 5060 Ti побудований на архітектурі, оптимізованій для сучасних ігор та професійних програм, що суттєво позначається на швидкості графічної обробки. Порівняно з попередніми поколіннями, він підтримує прискорене трасування променів та вдосконалене машинне навчання, що помітно покращує деталізацію зображень та релістичність ефектів.
16 ГБ відеопам'яті дають змогу опрацьовувати об'ємні текстури та деталізовані моделі, уникаючи звернень до оперативної пам'яті системи, що суттєво скорочує простої під час рендерингу.
Робоча частота ядра на рівні 2722 МГц визначає швидкість виконання графічним процесором обчислювальних операцій, що безпосередньо впливає на швидкодію у завданнях, де першочерговою є оперативна кадрова обробка. На практиці це означає, що в іграх із максимальними графічними параметрами чи під час роботи з тривимірною графікою кадри будуть формуватися миттєвіше, а затримки мінімізуються.
Цей графічний прискорювач буде чудовим вибором для геймерів та фахівців, які оперують великими обсягами текстур та вимогливою графікою, гарантуючи надійну роботу у роздільній здатності Full HD та вище.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.