Відеокарта Gigabyte RTX 5060 8G GAMING OC (GV-N5060GAMING OC-8GD) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2595 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3840 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Наявне |
| Габарити: | 281х119х40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 281 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 145 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331356408 |
Відеокарта Gigabyte RTX 5060 8G GAMING OC (GV-N5060GAMING OC-8GD) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 250076NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 250076NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Gigabyte RTX 5060 8G GAMING OC (GV-N5060GAMING OC-8GD) створений для покупців, яким потрібна надійна віддача у свіжих відеоіграх та графічних роботах. Він укомплектований 8 ГБ пам'яті типу GDDR7 та підтримує 128-бітний інтерфейс, що забезпечує швидкий обмін даними. Роз'єм PCI-E версії 5.0 x16 гарантує сумісність з поточними материнськими платами та високу пропускну здатність.
3840 ядер обробки – це число блоків, які відповідальні за паралельну роботу з графікою. У відеоіграх це обіцяє більш м'яке зображення та стабільно високий FPS, особливо при максимальних параметрах графіки.
Три кулери у системі охолодження суттєво покращують відведення тепла при сильних навантаженнях, як-от довгі ігрові сесії чи рендеринг відео. Рівномірний потік повітря сприяє утриманню стабільної температури графічного чіпа, що мінімізує ризик зниження продуктивності через перегрів та підтримує її на високому рівні.
Ця версія 5060 пропонує актуальний рівень графічних можливостей завдяки своїй архітектурі, оптимізованій для трасування променів та завдань зі штучним інтелектом. У типових ігрових сценаріях це призводить до кращої деталізації світлових відблисків та затінків без відчутного падіння швидкодії, що стає очевидним у проєктах, які підтримують ray tracing.
Обсяг пам'яті у 8 Гб дає змогу зберігати значні масиви текстур та інформації для графіки, що критично важливо під час використання новітніх ігор на максимальних параметрах. Користувач помітить менше підвантажень та затримок, оскільки відеокарті не доведеться так часто звертатися до оперативної пам'яті, яка істотно повільніша.
Тактова частота ядра в 2595 МГц визначає темп, з яким графічний процесор здійснює обчислення. Вищий показник означає, що GPU спроможний опрацьовувати більше інструкцій за секунду, що прямо впливає на швидкість формування кадрів у відеоіграх та професійних графічних програмах.
Ця відеокарта буде доречною для геймерів та фахівців, які займаються тривимірною графікою або редагуванням відео, кому потрібна надійна висока віддача та відмінна якість візуалізації.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.