Відеокарта Gigabyte RTX 5060 8G EAGLE OC ICE (GV-N5060EAGLEOC ICE-8GD) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2550 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3840 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 450 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 208х120х40 мм |
| Колір: | Білий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 208 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 145 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331356446 |
Відеокарта Gigabyte RTX 5060 8G EAGLE OC ICE (GV-N5060EAGLEOC ICE-8GD) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 250077NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 250077NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Gigabyte RTX 5060 8G EAGLE OC ICE є гарним вибором для тих, хто прагне отримати актуальне рішення як для комп'ютерних розваг, так і для фахової роботи з візуальним контентом. Вона має 8 ГБ пам'яті GDDR7 та 128-бітну шину, що гарантує оперативне опрацювання даних і високу частоту кадрів у новітніх проєктах. Під час роботи з тривимірним моделюванням чи відеоредагуванням ця версія демонструє надійну віддачу завдяки сумісності з інтерфейсом PCI-E v5.0 x16.
Два вентилятори у системі охолодження сприяють кращому розсіюванню тепла, якщо порівнювати із застосунками, що мають лише один вентилятор. Це стає особливо відчутним під час тривалих розважальних сесій або завантаженої роботи з графікою, коли температура графічного процесора може суттєво підвищитися.
Графічне ядро цієї моделі 5060 підтримує передові технології відстеження променів та інтелектуальних рішень, що дає змогу суттєво збагатити візуальну складову в іграх та спеціалізованих програмах. Щодо попередніх генерацій, це ядро пропонує покращену потужність при рендерингу комплексних сцен, що є критичним для користувачів, залучених до 3D-художництва чи відеомонтажу.
Відеопам'ять обсягом 8 ГБ дає змогу одночасно утримувати значні масиви текстур та графічних даних, що є суттєвим при використанні сучасних ігор та фахового графічного софту. Це означає, що при завантаженні важких 3D-сцен або відеомонтажі користувач уникне сповільнень, викликаних браком місця в пам'яті.
Частота ядра у 2550 МГц напряму впливає на швидкість опрацювання графічної інформації, що відображається на загальній потужності відеокарти. На практиці це означає, що вимогливі ігри працюватимуть зі стабільнішою та вищою частотою кадрів, а обробка складних тривимірних сценаріїв відбуватиметься оперативніше.
Цей графічний пристрій буде доречним для геймерів та спеціалістів, яким потрібна надійна потужність для ігор та вимогливої графіки.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.