Відеокарта Gigabyte RTX 5050 8GB D6 (GV-N5050D6-8GD) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5050 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2572 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 1 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 145x111x42 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 145 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331356972 |
Відеокарта Gigabyte RTX 5050 8GB D6 (GV-N5050D6-8GD) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 258571NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 258571NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна карта Gigabyte RTX 5050 8GB D6 (GV-N5050D6-8GD) створена для споживачів, яким потрібна надійна віддача у відеоіграх та спеціалізованому програмному забезпеченні. Вона має 8 ГБ відеопам'яті типу GDDR6 із 128-бітною шиною, що гарантує швидку обробку візуальних даних та приємний досвід у актуальних іграх на посередніх чи високих параметрах. З’єднання здійснюється через роз’єм PCI-E п’ятої версії.
Наявність одного кулера у системі терморегуляції цієї відеокарти забезпечує первинне розсіювання тепла під час функціонування апарату. Такий варіант підходить для типових робочих навантажень, коли температура не доходить до небезпечних меж, наприклад, під час тривалих ігрових сеансів із середніми налаштуваннями.
Графічний процесор цієї версії 5050 надає адекватну потужність для запуску новітніх відеоігор та програм для роботи з графікою на середньому рівні параметрів. Завдяки своїй архітектурі, яка підтримує відстеження променів (рейтрейсинг) та DLSS, користувачі зможуть побачити покращену деталізацію картинки без значної втрати частоти кадрів.
Вісім гігабайтів пам'яті GDDR6 дають змогу вмістити значні розміри текстур, зразків та інших графічних відомостей, усуваючи потребу у частих зверненнях до оперативної пам'яті системи, що мінімізує час затримки під час рендерингу.
Тактова частота основного модуля (чіпа) — 2572 МГц — встановлює швидкість, із якою графічний обчислювальний блок опрацьовує інструкції та здійснює розрахунки. Це безпосередньо відображається на частоті кадрів, яку відеокарта здатна показати в ігрових застосунках, особливо у сценах з високою динамікою та великою кількістю елементів.
Ця відеокарта буде доречною для геймерів та фахівців, зайнятих завданнями середньої графічної складності.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.