Відеокарта Gigabyte RTX 4070 12GB GAMING OC (GV-N4070GAMING OC-12GD) (GDDR6X, 192 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 4070 |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6X |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2490 МГц |
| Частота пам'яті: | 21000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 5888 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 261x126x50 мм |
| Колір: | Чорний |
| Довжина відеокарти, мм: | 261 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 200 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS 3, NVIDIA Ada Lovelace, 4th Gen Tensor Cores, 3rd Gen RT Cores |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331312947 |
Відеокарта Gigabyte RTX 4070 12GB GAMING OC (GV-N4070GAMING OC-12GD) (GDDR6X, 192 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 204565USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 204565USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Тарас
Перехідник є комплекті ? Підійде до блока 650 ватт?
03.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Перехідник в комплекті відсутній, мінімальна потужність блоку живлення для даної відеокарти має складати 700вт.
05.03.2024
Сергій
Однозначно рекомендую купувати. Якщо ви, як і я, користувалися застарілою відеокартою і вирішили зробити значний крок вперед, то не вагайтеся, купуйте цю карту - ви точно не пошкодуєте. Установка проста, і разом з процесором 12600KF працює відмінно, особливо при геймінгу у роздільній здатності 2К.
Спочатку зазначу, що я переходив з MSI GTX 750TI 2GB, тому моя думка може бути трохи прихованою. Проте, цей апгрейд приніс неймовірне покращення продуктивності у порівнянні зі старою карткою, особливо в іграх на максимальних налаштуваннях у роздільній здатності 2К. Карта чудово складена, має ефективне охолодження, хоча без додаткових налаштувань може бути трохи гучною (але це вдалося вирішити за допомогою друга - експерта у залізі).
03.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
03.03.2024
Відгуки (2)
Тарас
Перехідник є комплекті ? Підійде до блока 650 ватт?
03.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Перехідник в комплекті відсутній, мінімальна потужність блоку живлення для даної відеокарти має складати 700вт.
05.03.2024
Сергій
Однозначно рекомендую купувати. Якщо ви, як і я, користувалися застарілою відеокартою і вирішили зробити значний крок вперед, то не вагайтеся, купуйте цю карту - ви точно не пошкодуєте. Установка проста, і разом з процесором 12600KF працює відмінно, особливо при геймінгу у роздільній здатності 2К.
Спочатку зазначу, що я переходив з MSI GTX 750TI 2GB, тому моя думка може бути трохи прихованою. Проте, цей апгрейд приніс неймовірне покращення продуктивності у порівнянні зі старою карткою, особливо в іграх на максимальних налаштуваннях у роздільній здатності 2К. Карта чудово складена, має ефективне охолодження, хоча без додаткових налаштувань може бути трохи гучною (але це вдалося вирішити за допомогою друга - експерта у залізі).
03.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
03.03.2024