Відеокарта Gigabyte RTX 3080Ti 12Gb Aorus Xtreme (GV-N308TAORUS X-12GD) (GDDR6X, 384 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3080 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6X |
| Шина пам'яті: | 384 bit |
| Додаткове живлення: | 3x8pin |
| Частота ядра: | 1830 МГц |
| Частота пам'яті: | 19000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 10240 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Gigabyte RGB Fusion 2.0 |
| Габарити: | 319x140x70 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 26784 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 319 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 350 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331308858 |
Відеокарта Gigabyte RTX 3080Ti 12Gb Aorus Xtreme (GV-N308TAORUS X-12GD) (GDDR6X, 384 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 125969USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 125969USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний прискорювач Gigabyte RTX 3080Ti 12Gb Aorus Xtreme (GV-N308TAORUS X-12GD) — це потужна відеокарта, створена як для захоплюючих ігор, так і для складних графічних завдань. Вона містить 12 гігабайтів пам'яті типу GDDR6X та 384-розрядну шину, що гарантує високу швидкість обміну інформацією та надійне функціонування в інтерфейсі PCI-E 4.0 x16.
Наявність трьох вентиляторів у кулері сприяє більш раціональному розподілу повітря по всій поверхні радіатора, завдяки чому температура відеочипа знижується навіть під значним тиском. Таке рішення, на відміну від конфігурацій з одним чи двома пропелерами, ефективніше відводить тепло під час тривалих геймінгових сесій чи використання додатків, що вимагають багато ресурсів.
12 ГБ відеопам'яті дають змогу розташовувати великі текстури та комплексні зразки без потреби постійно звертатися до оперативної пам'яті системи, що зменшує затримки та покращує загальну плавність роботи. У новітніх іграх із високою деталізацією та роздільною здатністю це відчутно оптимізує використання ресурсів і допомагає запобігти падінню частоти кадрів.
Рекомендований показник потужності блока живлення у 750 Вт свідчить про те, що для надійної експлуатації системи з цією відеокартою необхідне джерело енергії, здатне гарантувати відповідний резерв потужності.
Наявність трьох 8-контактних конекторів додаткового живлення гарантує стабільне та адекватне електропостачання для відеокарти навіть у режимі значного навантаження. Порівняно з версіями, які використовують менше роз'ємів, це мінімізує ймовірність падіння напруги, що здатне негативно позначитися на швидкодії та загальній стійкості роботи.
Цей графічний прискорювач чудово підійде як для геймерів, так і для фахівців, які займаються великими тривимірними моделями чи відеоматеріалами у високій деталізації.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.