Відеокарта Gigabyte RTX 3060Ti 8GB Aorus Elite LHR (GV-N306TAORUS E-8GD rev.2.0) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin, 1x8pin |
| Частота ядра: | 1800 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4864 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Gigabyte RGB Fusion 2.0 |
| Габарити: | 296x117x56 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 19523 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 296 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 200 Вт |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331309541 |
Відеокарта Gigabyte RTX 3060Ti 8GB Aorus Elite LHR (GV-N306TAORUS E-8GD rev.2.0) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 125965USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 125965USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Gigabyte RTX 3060Ti 8GB Aorus Elite LHR (GV-N306TAORUS E-8GD rev.2.0) — це складова частина середнього сегменту, яка підійде як геймерам, так і фахівцям із роботи з графічним контентом. Пристрій має 8 ГБ пам'яті GDDR6, забезпеченої 256-розрядним інтерфейсом, що гарантує впевнену віддачу потужності у новітніх іграх та програмах. Сумісність з інтерфейсом PCI-E 4.0 x16 дає змогу повноцінно задіяти пропускну здатність материнської плати.
Наявність 8 ГБ відеопам’яті дає змогу із зручністю оперувати текстурами високої якості, особливо у проєктах жанру "відкритий світ" чи сценах зі складною тривимірною графікою. Відповідно, користувач відчує менше підвантажень текстур з оперативної пам'яті системи, що мінімізує затримки та додає зображенню плинності.
Наявність двох роз'ємів для додаткової енергії — 6-пінового та 8-пінового — вказує на підвищені потреби відеокарти в електроживленні, що є ключовим для стабільного функціонування під час підвищених навантажень. На практиці це означає, що пристрій зможе утримувати високі робочі частоти ядра та відеопам'яті без ризику зниження швидкодії через дефіцит енергії.
Примусове охолодження завдяки кулеру гарантує невпинне тепловідведення від графічного процесора, що є критичним аспектом під час довготривалих ігрових сесій чи завдань, які потребують значних ресурсів. На відміну від систем без активних елементів, тут крильчатка змінює швидкість обертання залежно від нагрівання, що допомагає зберігати належний температурний рівень та мінімізує загрозу надмірного нагріву.
Показник потужності у 200 Вт окреслює обсяг електроенергії, який відеоадаптер споживає під час функціонування, що має прямий вплив на завантаженість блока живлення та системи тепловідведення.
Ця модель буде доречною для геймерів та фахівців, які займаються графічним дизайном та прагнуть знайти оптимальне поєднання потужності та економії енергії.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.