Відеокарта Gigabyte RTX 3050 8GB WindForce OC V2 (GV-N3050WF2OCV2-8GD) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3050 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1792 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 198x121x39 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Довжина відеокарти, мм: | 198 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, 3th Gen Tensor Cores, 2rd Gen RT Cores, NVIDIA Ansel, NVIDIA FreeStyle, NVIDIA ShadowPlay |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331314798 |
Відеокарта Gigabyte RTX 3050 8GB WindForce OC V2 (GV-N3050WF2OCV2-8GD) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0 x8)
Код товару: 229868NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 229868NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Gigabyte RTX 3050 8GB WindForce OC V2 – це складова частина середнього рівня, призначена для ігрових завдань та графічних операцій. Вона має 8 ГБ пам'яті типу GDDR6 із 128-бітною шиною, що надає необхідну пропускну здатність для актуальних ігор у форматі Full HD. Інтерфейс підключення PCI-E 4.0 x8 забезпечує сумісність із переважною більшістю сучасних материнських плат та швидкий обмін інформацією.
Розмір пам'яті у 8 ГБ безпосередньо визначає, який обсяг текстур та візуальних даних графічна карта здатна обробляти паралельно без потреби звертатися до повільнішої оперативної пам'яті системи. У проєктах це дає змогу застосовувати текстури високої якості та рівень деталізації, не погіршуючи швидкодію, особливо при роздільній здатності Full HD.
Підключення додаткового джерела енергії за допомогою одного 8-контактного конектора гарантує стабільне й адекватне живлення для відеокарти навіть у пікові моменти навантаження. Це допомагає уникнути падінь напруги, які можуть спричинити зниження потужності чи позапланове вимкнення системи під час сесії або роботи з графічним контентом.
Примусове охолодження за допомогою вентилятора підтримує постійну циркуляцію повітря через радіатор, що результативно відводить тепло від графічного чипа. На практиці, це гарантує, що навіть при тривалій роботі в іграх відеокарта (ВК) залишається в межах безпечної температури, унеможливлюючи теплові обмеження та зниження потужності.
Рівень енергоспоживання у 130 Вт вказує на обсяг енергії, яку комбінована пара (відеокарта) споживає під час функціонування. Це безпосередньо відображається на вимогах до блока живлення (БЖ) та загальних витратах електроенергії системи. Для користувача це означає необхідність брати до уваги цю характеристику під час конфігурації ПК, аби блок живлення гарантував стабільне живлення без ризику перевантаження.
Ця відеокарта буде оптимальним вибором для геймерів та тих, хто займається графічними завданнями у роздільній здатності Full HD, надаючи стабільну працездатність без втрати потужності.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.