Відеокарта Gigabyte RTX 3050 6Gb WINDFORCE OC V2 (GV-N3050WF2OCV2-6GD) (GDDR6, 96 bit, PCI-E v4.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3050 |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 96 bit |
| Додаткове живлення: | Немає |
| Частота ядра: | 1477 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2304 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 191x111x36 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 10553 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 191 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, 3th Gen Tensor Cores, 2rd Gen RT Cores, NVIDIA Ansel, NVIDIA FreeStyle, NVIDIA ShadowPlay |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331355081 |
Відеокарта Gigabyte RTX 3050 6Gb WINDFORCE OC V2 (GV-N3050WF2OCV2-6GD) (GDDR6, 96 bit, PCI-E v4.0 x8)
Код товару: 245596NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 245596NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна карта Gigabyte RTX 3050 6Gb WINDFORCE OC V2 стане вдалим вибором для тих, хто бажає отримати гармонійне рішення для розваг та мультимедійного контенту. Вона має 6 ГБ пам'яті типу GDDR6 та 96-бітну шину, що надасть необхідну пропускну здатність для актуальних ігор у роздільній здатності Full HD. Зв'язок із системою забезпечується завдяки інтерфейсу PCI-E 4.0 x8, що гарантує швидкий обмін інформацією з центральним процесором.
Розмір пам'яті у 6 ГБ встановлює ліміт на обсяг графічної інформації, яку можна одночасно завантажити у відеоадаптер для опрацювання. В ігрових додатках це впливає на рівень деталізації текстур та якість їх виведення, зокрема при використанні формату Full HD.
Відеокарта, яка обходиться без додаткового живлення, підключається напряму до материнської плати через слот PCI-E, що полегшує монтаж та зменшує вимоги до потужності блоку живлення. Для споживача це обертається меншими труднощами під час конструювання системи, особливо коли потужність наявного живлення обмежена або бракує вільних конекторів PCIe.
Примусове охолодження із застосуванням вентилятора гарантує безперервний рух повітря крізь радіатор відеокарти, що дає змогу зберігати температуру графічного процесора у безпечних межах навіть за умов високого навантаження. У відеоіграх чи під час використання графічно вимогливих застосунків це зменшує ймовірність перегріву, який може спричинити тротлінг – падіння швидкодії через підвищення температури.
Рівень споживання енергії у 130 Вт вказує на обсяг електроенергії, що використовується відеокартою під час функціонування, що є ключовим моментом для підбору блоку живлення та загальної економності системи. У рутинних операціях, таких як перегляд медіа чи офісна діяльність, енергоспоживання буде меншим, проте під час ігрових сесій чи рендерингу воно може сягнути оголошеного максимуму.
Цей варіант буде доречним для тих, хто шукає збалансовану відеоплату для комфортного геймінгу у роздільній здатності Full HD без особливих вимог до живлення. Вона заощаджує час на інсталяції та підтримує рівну температуру завдяки дієвому охолодженню.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.