Відеокарта Gigabyte RTX 2070 8Gb Super Windforce OC (GV-N207SWF3OC-8GD) (GDDR6, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 2070 Super |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin, 1x8pin |
| Частота ядра: | 1785 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 286x114x60 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Turing |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 14656 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 286 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Київ Васильківська |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 215 Вт |
| Текстурних блоків | 160 |
| Технології: | NVIDIA DLSS |
| Техпроцес | 12 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Gigabyte RTX 2070 8Gb Super Windforce OC (GV-N207SWF3OC-8GD) (GDDR6, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 122309USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 122309USED
Гарантія: 3міс.
Купуй вигідно з «СПЛАЧУЙ ЧАСТИНАМИ» від ПУМБ в COMPX.UA сьогодні, а перший платіж роби через місяць!
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Олег
Відеокарта прекрасна! Хоч і б/в але в ідеальному стані! Зовнішній вигляд вражає, коробка, пакування присутнє. Нагрів просто ідеальний, при максимальній нагрузці всього 73с°!! Я ні разу не пожалів о покупці.
06.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
08.11.2024
Иван-чай
Брал под Call of Duty и в целом не прогадал
13.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
13.08.2024
Назар Т.
в целом хорошая карта под 2к разрешение хватает для всех игр, все тянет, средняя по тишине, разгоняется, но я оставил заводские значения, комплект только карта. Охлаждение добротное на вид но не самое тихое что я слышал, в целом думаю большинству пользователей понравится карта
30.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
30.07.2024
Відгуки (3)
Олег
Відеокарта прекрасна! Хоч і б/в але в ідеальному стані! Зовнішній вигляд вражає, коробка, пакування присутнє. Нагрів просто ідеальний, при максимальній нагрузці всього 73с°!! Я ні разу не пожалів о покупці.
06.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
08.11.2024
Иван-чай
Брал под Call of Duty и в целом не прогадал
13.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
13.08.2024
Назар Т.
в целом хорошая карта под 2к разрешение хватает для всех игр, все тянет, средняя по тишине, разгоняется, но я оставил заводские значения, комплект только карта. Охлаждение добротное на вид но не самое тихое что я слышал, в целом думаю большинству пользователей понравится карта
30.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
30.07.2024