Відеокарта Gigabyte GTX 1660Ti 6Gb OC (GV-N166TOC-6GD) (GDDR6, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1660 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1800 МГц |
| Частота пам'яті: | 12000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1536 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 225.65x122x40.5 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 11730 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 225.65 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 140 Вт |
| Текстурних блоків | 96 |
| Техпроцес | 12 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331304454 |
Відеокарта Gigabyte GTX 1660Ti 6Gb OC (GV-N166TOC-6GD) (GDDR6, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 122307USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 122307USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Максим
Це нова чи після майнінгу?
03.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
16.10.2023
Данил
Укр почтой отпровляете?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, відправка Новою Поштою
29.07.2023
Данил
У меня в городе не работает новая пошта, только укр пошта, хотелось бы Укр почтой можно?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зв'яжіться будь ласка з нашими менеджерами, спробуємо вирішити це питання
29.07.2023
Відгуки (3)
Максим
Це нова чи після майнінгу?
03.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
16.10.2023
Данил
Укр почтой отпровляете?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, відправка Новою Поштою
29.07.2023
Данил
У меня в городе не работает новая пошта, только укр пошта, хотелось бы Укр почтой можно?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зв'яжіться будь ласка з нашими менеджерами, спробуємо вирішити це питання
29.07.2023