Відеокарта Gigabyte GTX 1660 6Gb Super Gaming OC (GV-N166SGAMING OC-6GD) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1660 Super |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1860 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1408 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 450 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Gigabyte RGB Fusion 2.0 |
| Габарити: | 280x117x40 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 12677 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 280 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Івано-Франківськ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 140 Вт |
| Текстурних блоків | 88 |
| Техпроцес | 12 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331305932 |
Відеокарта Gigabyte GTX 1660 6Gb Super Gaming OC (GV-N166SGAMING OC-6GD) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 111945USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 111945USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (6)
Чиж Валентина Іванівна
Доброго дня.
Відеокарту відправили швидко.
Візуально в дуже доброму стані.
В тестах тимпература не перевищує 60 градусів.
Працює без нарікань.
16.01.2026
Відповісти
Яланський Іван Іванович
Доброго дня! Забрав відеокарта і вже протестив її у іграх та програмуванні. Все чудово працює, відеокарта на вигляд як нова так і працює як нова. Велике дякую
26.09.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
10.10.2025
Любомир
Вони продаются обслуженими???
05.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
06.09.2024
Andrey
Відеокарта після майнингу?
11.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
15.08.2024
Name
Добрий день,відеокарта після майнінгу?Чи вже єю хтось просто користувався?
11.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
15.08.2024
Відгуки (6)
Чиж Валентина Іванівна
Доброго дня.
Відеокарту відправили швидко.
Візуально в дуже доброму стані.
В тестах тимпература не перевищує 60 градусів.
Працює без нарікань.
16.01.2026
Відповісти
Яланський Іван Іванович
Доброго дня! Забрав відеокарта і вже протестив її у іграх та програмуванні. Все чудово працює, відеокарта на вигляд як нова так і працює як нова. Велике дякую
26.09.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
10.10.2025
Любомир
Вони продаются обслуженими???
05.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
06.09.2024
Andrey
Відеокарта після майнингу?
11.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
15.08.2024
Name
Добрий день,відеокарта після майнінгу?Чи вже єю хтось просто користувався?
11.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
15.08.2024