Відеокарта Gigabyte GTX 1080 8Gb Gaming G1 (GV-N1080G1 GAMING-8GD) (GDDR5X, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1080 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5X |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1710 МГц |
| Частота пам'яті: | 10000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 700 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Gigabyte RGB Fusion 2.0 |
| Габарити: | 286x115x42 мм |
| Колір: | Чорно-червоний |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 12406 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 286 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Текстурних блоків | 160 |
| Технології: | NVIDIA Ansel, NVIDIA GPU Boost 3.0, EVGA iCX Technology, Built for EVGA Precision XOC |
| Техпроцес | 16 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Gigabyte GTX 1080 8Gb Gaming G1 (GV-N1080G1 GAMING-8GD) (GDDR5X, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 100539USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 100539USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Витя
Добрый день, подскажите пожалуйста, эта видеокарта была в майнинге ?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, усі б/у товари проходять первинну діагностику та обслуговування, стан хороший та повністю працездатний Як і де працював товар раніше - магазин на жаль не має інформації
02.08.2023
Голець Іван Ігорович
Добрый день, какое состояние видеокарты?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Іван Ігорович. Даний товар раніше був у використанні, тому має статус б/в. Фізичних та візуальних дефектів відсутні.
Відгуки (2)
Витя
Добрый день, подскажите пожалуйста, эта видеокарта была в майнинге ?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, усі б/у товари проходять первинну діагностику та обслуговування, стан хороший та повністю працездатний Як і де працював товар раніше - магазин на жаль не має інформації
02.08.2023
Голець Іван Ігорович
Добрый день, какое состояние видеокарты?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Іван Ігорович. Даний товар раніше був у використанні, тому має статус б/в. Фізичних та візуальних дефектів відсутні.