Відеокарта Gigabyte GTX 1070Ti 8Gb Gaming (GV-N107TGAMING-8GD) (GDDR5, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1070 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1733 МГц |
| Частота пам'яті: | 8008 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2432 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Gigabyte RGB Fusion 2.0 |
| Габарити: | 280x114x41 мм |
| Колір: | Чорно-червоний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 12331 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 280 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Текстурних блоків | 152 |
| Техпроцес | 16 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Gigabyte GTX 1070Ti 8Gb Gaming (GV-N107TGAMING-8GD) (GDDR5, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 102763USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 102763USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (4)
Дмитро Макарчук
Відеокарта в прекрасному стані, повністю чиста та робоча, прийшла без коробки но на якість роботи це не впливає.
12.05.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
13.05.2024
Богдан
Доброго дня, підкажіть будь ласка блоку живлення на 550 вистачить? (Gigabyte P550B 550W)
12.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Це залежить від інших комплектуючих які Ви використовуєте. Для більш точної інформації, зробіть замовлення, наш менеджер з Вами зв'яжеться та детально Вас проконсультує.
14.08.2023
Данил
Чи можлива оплата при отриманні на пошті?
10.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня! Так, звичайно. Зробіть замовлення, наш менеджер зв'яжеться з Вами та уточніть, що Ви бажаєте замовити товар накладеним платежем.
10.08.2023
Руслан
Який стан товару? І чи можна придбати по трейд ин ?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, усі б/у товари проходять первинну діагностику та обслуговування, стан хороший та повністю працездатний Можна купити по Трейд Ін
02.08.2023
Відгуки (4)
Дмитро Макарчук
Відеокарта в прекрасному стані, повністю чиста та робоча, прийшла без коробки но на якість роботи це не впливає.
12.05.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
13.05.2024
Богдан
Доброго дня, підкажіть будь ласка блоку живлення на 550 вистачить? (Gigabyte P550B 550W)
12.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Це залежить від інших комплектуючих які Ви використовуєте. Для більш точної інформації, зробіть замовлення, наш менеджер з Вами зв'яжеться та детально Вас проконсультує.
14.08.2023
Данил
Чи можлива оплата при отриманні на пошті?
10.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня! Так, звичайно. Зробіть замовлення, наш менеджер зв'яжеться з Вами та уточніть, що Ви бажаєте замовити товар накладеним платежем.
10.08.2023
Руслан
Який стан товару? І чи можна придбати по трейд ин ?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, усі б/у товари проходять первинну діагностику та обслуговування, стан хороший та повністю працездатний Можна купити по Трейд Ін
02.08.2023