Відеокарта Gigabyte AMD Radeon RX 9070 XT 16GB GAMING OC (GV-R9070XTGAMING OC-16GD) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 9070 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 3x8pin |
| Частота ядра: | 3060 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4096 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Наявне |
| Габарити: | 288x132x56 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi 48 (RDNA 4) |
| Версія DisplayPort | v.2.1a |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 26638 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 288 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 304 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331355524 |
Відеокарта Gigabyte AMD Radeon RX 9070 XT 16GB GAMING OC (GV-R9070XTGAMING OC-16GD) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 247107NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 247107NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Gigabyte AMD Radeon RX 9070 XT 16GB GAMING OC стане чудовим вибором для тих, кому потрібна значна потужність у відеоіграх та фахових програмах. Він має 16 ГБ пам'яті GDDR6 з 256-бітною шиною, що гарантує швидку обробку візуальних даних та плавну роботу з об'ємними текстурами. Інтерфейс PCI-E v5.0 x16 забезпечує сумісність із новітніми материнськими платами та високу швидкість передачі даних.
16 ГБ відеопам'яті дають змогу зручно оперувати великими текстурами і заплутаними тривимірними сценами без необхідності частого використання оперативної пам'яті (RAM), що суттєво мінімізує затримки. У найактуальніших іграх це є особливо відчутним при найвищих графічних налаштуваннях, де текстури потребують багато ресурсів, а також при застосуванні роздільної здатності 4K.
Наявність трьох конекторів живлення по 8 контактів гарантує стабільне постачання енергії навіть тоді, коли відеокарта піддається найбільшому навантаженню. Це критично важливо у ситуаціях, коли графічний чип працює на підвищених тактових частотах, наприклад, під час тривалого геймінгу або рендерингу складних тривимірних проєктів.
Показник у 26638 балів у бенчмарку демонструє значний рівень потужності відеокарти, що позитивно позначається на швидкодії опрацювання графіки у відеоіграх та спеціалізованих програмах. Таке число свідчить про здатність апарату підтримувати стабільно високий FPS навіть у проєктах із вимогою до графіки найвищого рівня деталізації.
Техпроцес у 4 нм вказує на те, що транзистори в графічному чіпі мають надзвичайно малий розмір, що дає змогу вмістити більше компонентів на одній платі. Це прямо впливає на економію енергії: пристрій споживає менше електрики при аналогічній або більшій продуктивності, ніж при використанні менш тонкого техпроцесу.
Дана модель відмінно підійде як для геймерів, так і для фахівців, які займаються ресурсомісткою графікою та 3D-моделюванням, гарантуючи відмінну плавність роботи на максимальних параметрах та у форматі 4K.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.