Відеокарта Gainward RTX 2060 8Gb Super Ghost (NE6206S018P2-1160X-1) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gainward |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 2060 Super |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1650 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2176 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 235x115x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Turing |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 13503 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 235 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Харків |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 190 Вт |
| Текстурних блоків | 136 |
| Техпроцес | 12 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Gainward RTX 2060 8Gb Super Ghost (NE6206S018P2-1160X-1) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 204335USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 204335USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Илья
Покупал 2 года назад в этом интернет магазине. (пруфы на картинке)
Приехала хорошо упакована в обычной картонной коробке. На вид целая и чистая. Пользуюсь все эти 2 года (не майнил). Карточка не сгорела, не потекла и т.д. Всё работает.
По самой карте: она компактная, стильная. Только один ньюанс - это не работает подсветка, насколько я знаю она не работает по заводу, а в моделях там где она работала, там была просто бесячая белая полоска.
По этому смело берите, топ цена/качество для игр в 1080p. А так же она стильно смотрится, если у вас чёрный пк и есть боковое стекло (пример как она смотрится тоже на картинке).
15.04.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
16.04.2025
Олексій
Доброго дня!Чи були вони в майнінгу?
05.12.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
31.01.2024
Відгуки (2)
Илья
Покупал 2 года назад в этом интернет магазине. (пруфы на картинке)
Приехала хорошо упакована в обычной картонной коробке. На вид целая и чистая. Пользуюсь все эти 2 года (не майнил). Карточка не сгорела, не потекла и т.д. Всё работает.
По самой карте: она компактная, стильная. Только один ньюанс - это не работает подсветка, насколько я знаю она не работает по заводу, а в моделях там где она работала, там была просто бесячая белая полоска.
По этому смело берите, топ цена/качество для игр в 1080p. А так же она стильно смотрится, если у вас чёрный пк и есть боковое стекло (пример как она смотрится тоже на картинке).
15.04.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
16.04.2025
Олексій
Доброго дня!Чи були вони в майнінгу?
05.12.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
31.01.2024