Відеокарта Gainward GTX 1080 8Gb Phoenix (NEB1080S15P2-1040F) (GDDR5X, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gainward |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1080 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5X |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin, 1x8pin |
| Частота ядра: | 1708 МГц |
| Частота пам'яті: | 10000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 700 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 285x133x58 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 12406 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 285 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Текстурних блоків | 160 |
| Технології: | NVIDIA Ansel, NVIDIA GPU Boost 3.0, EVGA iCX Technology, Built for EVGA Precision XOC |
| Техпроцес | 16 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Gainward GTX 1080 8Gb Phoenix (NEB1080S15P2-1040F) (GDDR5X, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 115798USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 115798USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Gainward GTX 1080 8Gb Phoenix — це складова частина для ПК, яка гарно підійде як для геймерів, так і для фахівців, які працюють із графічним контентом. Вона має 8 ГБ пам'яті типу GDDR5X та 256-бітну шину, що гарантує надійну роботу у свіжих іграх та застосунках. Зв'язок здійснюється через роз’єм PCI-E 3.0 x16, що забезпечує швидкий обмін даними з материнською платою.
Наявність 8 ГБ відеопам'яті дає змогу комфортно оперувати графічними ресурсами високої чіткості, особливо це помітно у сучасних ігрових проєктах, де якість текстур потребує багато простору. Під час роботи з проєктами 3D-моделювання або відеоредагування цей обсяг виконує роль буфера для миттєвого доступу до інформації, скорочуючи час завантаження сценаріїв та підвищуючи плинність роботи.
Підключення додаткового живлення через порти 1x6pin та 1x8pin гарантує стабільне постачання енергії, потрібне для функціонування відеокарти під значним тиском. У межах графічно насичених ігор або під час рендерингу тривимірних сцен це допомагає запобігти зниженню швидкодії через дефіцит енергії.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 свідчить, що відеоадаптер може відображати зображення у форматі 8K, що у чотири рази більше за роздільну здатність 4K. Це особливо вигідно, коли оперуєте з великими дисплеями чи конфігураціями з кількома моніторами, де ключовими є деталізація та якість зображення.
Потреба в енергії на рівні 180 Вт вказує на обсяг енергії, який використовує відеокарта під час функціонування, що впливає на підбір блока живлення та загальний енергозатратний профіль системи. На практиці це означає, що комп’ютер вимагає джерело енергії потужністю мінімум 450-500 Вт для гарантування надійної роботи без збоїв.
Дана модель буде доречною для користувачів, які надають перевагу незмінній швидкодії у новітніх відеоіграх та складних графічних завданнях, особливо з об’ємними текстурами та високим рівнем деталізації екрана.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.