Відеокарта EVGA RTX 3080Ti 12Gb FTW3 ULTRA GAMING (12G-P5-3967-KR) (GDDR6X, 384 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | EVGA |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3080 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6X |
| Шина пам'яті: | 384 bit |
| Додаткове живлення: | 3x8pin |
| Частота ядра: | 1800 МГц |
| Частота пам'яті: | 19000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 10240 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | RGB |
| Габарити: | 300x136 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 26784 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 300 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Київ Васильківська |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 350 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта EVGA RTX 3080Ti 12Gb FTW3 ULTRA GAMING (12G-P5-3967-KR) (GDDR6X, 384 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 199360USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 199360USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Dimka
Найкраще рішення на даний момент, поки 40-а серія коштує більше ніж жигуль. Замовлення отримав вже на наступний день, добре запакована, виглядає дуже охайно, оплата через binance pay дуже зручна. Найцікавіші тайтли (Cyberpunk 2077, Hogwarts Legacy, Dying Light 2) в 4к на ультрах з рейтресінгом на ура в 60+фпс, проте після 2060 від температур не по собі). До речі багато де читав що 3080 ti дуже рекомендують саме в цьому виконанні. Всім гарного настрою, смерть русні.
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
02.08.2023
Графічний прискорювач EVGA RTX 3080Ti 12Gb FTW3 ULTRA GAMING — це високоефективна відеокарта для вибагливих користувачів, які займаються комп'ютерними іграми, створенням 3D-об'єктів або відеоредагуванням. Вона укомплектована 12 гігабайтами пам'яті GDDR6X з 384-бітною шиною, що забезпечує відмінну пропускну здатність та оперативну роботу з графікою. З'єднання здійснюється через інтерфейс PCI-E 4.0 x16, що гарантує сумісність із новітніми системними платами та найвищу швидкість обміну даними.
Три охолоджуючі турбіни у системі відведення тепла розподіляють повітря більш рівномірно по всій площі графічного чіпа, що мінімізує ймовірність точкового нагрівання. Це є критично важливим під час тривалого геймінгу чи активного застосування 3D-рендерінгу, коли теплові показники відеокарти можуть перевищувати позначку 80 градусів.
12 ГБ виділеної пам'яті дають змогу одночасно кешувати великі масиви текстур та геометрії, що особливо відчутно у сучасних ігрових проєктах з високою деталізацією чи у процесах роботи з тривимірною графікою.
Три восьмиконтактні конектори допоміжного живлення гарантують впевнене та потужне підключення відеокарти, що є критичним під час інтенсивних навантажень, наприклад, у новітніх відеоіграх або при рендерингу мультимедіа. Така конструкція допомагає запобігти нестабільності енергопостачання, яка може спричиняти падіння швидкодії або раптове вимкнення системи.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 дає змогу відображати графіку у форматі 8K, що значно перевершує стандарти Full HD чи 4K. Це особливо цінно для тих, хто використовує великі дисплеї або системи з декількома моніторами, де необхідна максимальна деталізація.
Оптимальний вибір для тих, кому потрібна надійна, високопродуктивна відеокарта для комп'ютерних забав, створення 3D-об'єктів чи редагування відеоматеріалів.
Відгуки (1)
Dimka
Найкраще рішення на даний момент, поки 40-а серія коштує більше ніж жигуль. Замовлення отримав вже на наступний день, добре запакована, виглядає дуже охайно, оплата через binance pay дуже зручна. Найцікавіші тайтли (Cyberpunk 2077, Hogwarts Legacy, Dying Light 2) в 4к на ультрах з рейтресінгом на ура в 60+фпс, проте після 2060 від температур не по собі). До речі багато де читав що 3080 ti дуже рекомендують саме в цьому виконанні. Всім гарного настрою, смерть русні.
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
02.08.2023