Відеокарта EVGA RTX 3070 8Gb XC3 Ultra Gaming LHR (08G-P5-3755-KR) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | EVGA |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3070 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1770 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 5888 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | ARGB |
| Габарити: | 285x111 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Довжина відеокарти, мм: | 285 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна реєстрації бренду: | США |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 220 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4250812438492 |
Відеокарта EVGA RTX 3070 8Gb XC3 Ultra Gaming LHR (08G-P5-3755-KR) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 122342USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 122342USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Bondar
Хто знає краще взять цю або доплатити за FTW3?
26.08.2023
Відповісти
Відеокарта EVGA RTX 3070 8Gb XC3 Ultra Gaming LHR — це складова частина для стаціонарних ПК, призначена для користувачів, яким необхідна значна графічна потужність для комп'ютерних забав, відеообробки чи 3D-проектування. Вона містить 8 ГБ пам'яті типу GDDR6 з 256-бітним інтерфейсом, що гарантує швидке опрацювання даних та сумісність із новітніми графічними рішеннями. З'єднання через PCI-E v4.0 x16 забезпечує високу швидкість передачі даних між графічним адаптером та материнською платою.
Обсяг відеопам'яті у 8 ГБ дає змогу зберігати об'ємні текстури та складні моделі без постійного звернення до оперативної пам'яті системи, що мінімізує затримки у формуванні зображення. Це особливо помітно у новітніх іграх з високими параметрами роздільної здатності та деталізації — кадри обробляються швидше, а візуальний ряд стає більш чітким.
Два 8-пінові конектори для додаткового живлення гарантують надійне постачання електроенергії навіть під час сильних навантажень, що є ключовим для підтримки стабільної роботи відеокарти під час активного геймінгу чи тривалого рендерингу.
Примусове охолодження за допомогою кулера гарантує безперервну циркуляцію повітря навколо елементів відеокарти, що сприяє збереженню належної температури навіть упродовж довгих періодів експлуатації під навантаженням. Це критично необхідно під час комп'ютерних ігор з багатою графікою або при обробці 3D-моделей, коли тепловиділення графічного процесора може суттєво зростати.
Рівень споживання енергії у 220 Вт окреслює обсяг електрики, який відеокарта потребує у робочому режимі, що безпосередньо впливає на необхідну потужність блока живлення та загальну енергозбереження системи.
Дана модель оптимально підходить геймерам та фахівцям, що займаються графічними завданнями, яким потрібна надійна робота без ризику перегріву.
Відгуки (1)
Bondar
Хто знає краще взять цю або доплатити за FTW3?
26.08.2023
Відповісти